Activision zapowiada dwie kolejne odsłony serii Call of Duty!

Firma Activision oficjalnie ogłasza tematykę tegorocznej odsłony gier z serii Call of Duty. Będzie to sequel wydanego w 2019 roku Call of Duty: Modern Warfare, a także nowa odsłona słynnego Warzone.

Seria Call of Duty od lat cieszy się popularnością wśród wielbicieli gier typu FPS. Serca i uznanie graczy zdobyła między innymi seria Modern Warfare. Pierwsza ich odsłona, składająca się z trzech gier zadebiutowała w latach 2007-2011.  Następnie, po 8 latach przerwy Activision postanowiło powrócić do uniwersum, przedstawionego w przytoczonych tytułach, wydając Call of Duty: Modern Warfare, gdzie linia fabularna łączy się z tą, z poprzednich części.

Cieszyć więc może informacja, że firma w swoich planach na przyszłość  zawarła informację o kontynuacji serii już w tym roku. Wprawdzie materiał nie artykułuje wprost tytułów nadchodzących gier – jednak wiemy, że będzie to kontynuacja Modern Warfare z 2019 roku oraz nowy Warzone.

Co wiemy na ten moment?

W opublikowanym artykule prócz samej zapowiedzi sequela znajdziemy również kilka innych, cennych informacji. Modern Warfare sequel oraz nowy Warzone tworzone są od podstaw i będą zasilone nowym silnikiem graficznym. Ewolucji ma ulec również odsłona trybu Battle Royale, która zaoferuje graczom całkiem nowe doświadczenia. Za pracę nad grą odpowiedzialne jest tradycyjnie studio Infinity Ward.

Nie znamy jeszcze niestety potencjalnej daty premiery zapowiedzianych tytułów.

Zobacz również: Ubisoft planuje nową część Assassin’s Creed przed Infinity!

https://twitter.com/CallofDuty/status/1492200305282453506?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1492200737769762821%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Ftech-room.pl%2F%3Fp%3D6271


Źródło: callofduty.com / Ilustracja wprowadzanie: callofduty.com

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?