Adidas Ultraboost DNA X Lego Plates – buty dla prawdziwych fanów LEGO

Adidas wprowadza nową wersję swoich butów Ultraboost DNA z unikalnym akcentem – kultowe logo firmy z trzema paskami jest teraz wykonane z prawdziwych plastikowych klocków Lego, co pozwala dowolną customizację swojej pary.

Oficjalnie znane jako Adidas Ultraboost DNA X Lego Plates  z klocków mają przezroczyste plastikowe szczeliny z boku w kształcie płaskich płytek Lego o wymiarach dwa na sześć: wystarczy, aby zmieścić w każdym trzy płytki Lego o wymiarach dwa na dwa.. Buty mają również kilka innych akcentów Lego, w tym logo Lego na języku i brickowe detale na górze i podeszwie butów. Wewnętrzna podszewka jest również wykonana w jasnożółtym kolorze Lego.

I chociaż buty są dostarczane z kolekcją klocków w podstawowych kolorach, prawdopodobnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamienić własne klocki w bardziej interesujących kolorach, aby uzyskać jeszcze bardziej spersonalizowany wygląd.

Adidas Ultraboost DNA X Lego mają trafić do sprzedaży w czwartek, 8 kwietnia o godzinie 10:00 ET za pośrednictwem strony internetowej Adidasa za 200 USD.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?