Assassin’s Creed Infinity – nadciąga nowy hit?!

Firma Ubisoft oficjalnie potwierdziła istnienie nowej gry Assassin’s Creed o nazwie kodowej „Infinity” po raporcie Bloomberga szczegółowo opisującym nową grę internetową.

Chociaż ogłoszenie Ubisoftu nie rzuca zbyt wiele światła na to, jaką formę przybierze nowa gra, Bloomberg donosi, że będzie to ewoluująca gra online podobna do Fortnite lub GTA Online.

Zobacz również: Nadciąga Test Drive Unlimited Solar Crown i rzuca wyzwanie Forza Horizon

Infinity oznacza prawdopodobnie największą zmianę w historii marki od czasu jej debiutu w 2007 roku. Do tej pory Ubisoft zwykle wypuszczał nową samodzielną grę Assassin’s Creed raz na rok lub dwa lata, z których każda skupiała się na jednej lokalizacji i okresie . Ale według Bloomberga, Infinity będzie oferować wiele połączonych ustawień, które mogą wyglądać i grać inaczej, a liczba ta może z czasem rosnąć. Nowa gra jest podobno lata przed premierą.

Tytuł oznacza również zmianę w sposobie, w jaki Ubisoft opracowuje gry Assassin’s Creed, mówi firma. Podczas gdy poprzednie tytuły były generalnie prowadzone naprzemiennie przez zespoły w Montrealu i Quebec City, nowa gra jest opracowywana w ramach „współpracy między studiami”.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?