BlizzCon 2021 został odwołany!

BlizzCon, coroczna konwencja fanów Blizzarda, została odwołana w tym roku z powodu pandemii COVID-19, podobnie jak w zeszłym roku. Jednak firma planuje zorganizować „globalne wydarzenie” zaplanowane na „początek przyszłego roku” – ogłosiła firma w środę.

„Zbudowanie BlizzConu to epicka i złożona sprawa, która wymaga wielu miesięcy przygotowań – nie tylko dla nas, ale także dla wielu utalentowanych partnerów produkcyjnych, profesjonalistów e-sportowych, gospodarzy, animatorów, artystów i innych współpracowników, z którymi współpracujemy lokalnie i globalnie, aby złożyć wszystkie elementy w całość ”- powiedziała Saralyn Smith, producent wykonawczy BlizzConu. „Trwająca złożoność i niepewność pandemii wpłynęły na naszą zdolność do prawidłowego poruszania się naprzód na wielu z tych frontów i ostatecznie przekroczyliśmy już punkt, w którym moglibyśmy opracować rodzaj wydarzenia, które chcielibyśmy stworzyć dla Ciebie w listopadzie ”.

Zobacz również: Nowe Nintendo Switch 2021 – kiedy premiera?

Globalne wydarzenie na przyszły rok będzie obejmowało pokaz online, taki jak BlizzConline, który odbył się w lutym, oraz „mniejsze spotkania osobiste”. Firma twierdzi, że w przyszłości ujawni więcej informacji na temat tego wydarzenia.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?