CD Projekt Red ogłosiło nową grę z serii Wiedźmin!

CD Projekt Red znienacka zrzuciło ogromną bombę. Seria gier Wiedźmin oficjalnie poszerzy się o kolejny tytuł! Dzisiaj poznaliśmy kilka szczegółów na temat nadchodzącej produkcji!

Franczyza gier Wiedźmin oficjalnie otrzyma 4 grę! CD Projekt Red zdradziło nam dzisiaj kilka szczegółów na temat owego tytułu. Seria gier po raz pierwszy przeniesie się na nowy silnik, czyli Unreal Engine 5, a gra powstanie we współpracy z Epic Games. Na ten moment nie posiadamy oficjalnej daty premiery, czy szczegółów dotyczących fabuły oraz postaci. Wiemy za to, że najnowszy Wiedźmin rozpocznie nową sagę we franczyzie!

Zobacz również: Wracamy do świata Harry’ego Pottera! Duży fragment gry Dziedzictwo Hogwartu!

Wiedźmin 3: Dziki Gon to doceniona przez recenzentów oraz uwielbiana na całym świecie fabularna gra RPG z otwartym światem autorstwa polskiego studia CD Projekt Red, która została wydana 19 maja 2015 roku. Doczekała się dwóch fabularnych rozszerzeń: Serce z kamienia (2015) oraz Krew i Wino (2016) Jest ona sequelem wydanego w 2007 roku Wiedźmina oraz Wiedźmina 2: Zabójców królów z 2011 roku. Trylogia fantasy opowiada historię tytułowego wiedźmina – Geralta z Rivii – i jest osadzona w uniwersum, którego twórcą jest pisarz Andrzej Sapkowski.


Źródło: thewitcher.com / ilustracja wprowadzenia: CD Projekt Red 

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?