CINEBAR 11 – najpopularniejszy soundbar od Teufel teraz z dźwiękiem przestrzennym

Teufel prezentuje odświeżoną wersję swojego najpopularniejszego soundbara – CINEBAR 11. Cechuje się ona między innymi większą mocą, możliwością rozbudowy do systemu surround oraz wsparciem dla technologii wirtualnego dźwięku przestrzennego Dynamore.

CINEBAR 11 to wszechstronny soundbar, który sprawdzi się podczas seansów filmowych, w grach oraz do słuchania muzyki. Urządzenie zostało wyposażone w zestaw głośników, na który składają się: dwa 20 milimetrowe głośniki wysokotonowe, sześć 45 milimetrowych głośników średniotonowych oraz osiem cyfrowych końcówek mocy. Dostępne są trzy tryby dźwięku: „normalny”, „nocny” oraz „głos”.

Najnowsza propozycja od Teufel występuje w zestawie z nowym modelem bezprzewodowego subwoofera T6. Poza wysoką jakością basów wyróżnia się on także kompaktowymi rozmiarami (42 x 42 x 12 cm) oraz możliwością ustawienia w pionie lub poziomie. Pozwala to łatwiej wkomponować subwoofer we wnętrze, a nawet całkowicie go ukryć na przykład pod kanapą.

Entuzjaści dźwięku przestrzennego docenią autorską technologię Dynamore oraz opcję bezprzewodowej rozbudowy o tylne głośniki EFFEKT (zestaw 4.1).

Moduł Bluetooth 5.0 z aptX zapewnia transmisję dźwięku w jakości zbliżonej do muzyki odtwarzanej z płyt CD. Ulepszony został także port HDMI, który teraz, w wersji 2.0 z HDCP 2.2 obsługuje HDR. W CINEBAR 11 znajdują się też złącza ARC dla łatwego podłączenia kablowego i CEC do obsługi pilota TV.

Nowością jest też panel dotykowy do obsługi urządzenia oraz dwie wersje kolorystyczne – biała i czarna. Z przodu CINEBAR 11 zamontowano dyskretny, wygaszający się biały wyświetlacz.

Dzięki zintegrowanemu uchwytowi, soundbar w łatwy sposób można zamontować na ścianie.

W zestawie znajduje się również pilot.

Cena i dostępność

Teufel CINEBAR 11 jest dostępny w sprzedaży na stronie internetowej teufelaudio.pl w cenie 1 749 zł. Dla pierwszych nabywców przewidziany jest rabat w wysokości 200 zł, ważny do 22 marca 2021 roku. Zestaw 4.1 z dodatkowymi tylnymi głośnikami EFFEKT dostępny jest w cenie 3 149 zł.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?