Clarkson, Hammond i May kręcą nowe odcinki The Grand Tour w Polsce!

Legendarne trio, które teraz jest gospodarzem The Grand Tour Amazona, było kręcone w Gdańsku, Gdyni oraz Krakowie, wywołując gorączkowe spekulacje, że polski odcinek jest w trakcie kręcenia.

W poniedziałek czytelnicy portalu trojmiasto.pl zauważyli kawalkadę niezwykłych pojazdów z gospodarzami za kółkiem. Clarkson jeździł Mitsuoka Le-Seyde zbudowanym przez Japończyków na bazie Nissana Silvia S13, Hammond jechał amerykańską hybrydą truck-roadster (Chevrolet SSR), a May w „mydelniczce na kółkach” (Crosley Convertible).

Na Reddicie jeden z czytelników ujawnił rzekome plany załogi. Według jego „potwierdzonych informacji” w produkcji są dwa odcinki specjalne – jeden w Polsce, a drugi w Skandynawii. Jak podaje portal moto3m.pl, cała wyprawa była owiana tajemnicą, o której ani lokalne media, ani policja nie wiedziały zbyt wiele.

Wyjeżdżając z Gdańska we wtorek załoga The Grand Tour, licząca około 100 osób i kilkanaście pojazdów, wyruszyła do Poznania. Amazon jeszcze nie ujawnił szczegółów nowej serii „The Grand Tour”, ale wideo zamieszczone na ich YouTube pokazuje, jak trio kręci w okolicy.

Źródło: thefirstnews.com | ilustracja wprowadzenia – fot. Łukasz Gągulski / PAP

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?