Days of Play 2021 wystartowało!

Days of Play 2021 właśnie wystartowało, a wraz z nią PlayStation Player Celebration[1], gdzie rozpoczął się wyścig o osiągnięcie pierwszego etapu celów społeczności!

Wyprzedaż Days of Play już od 26 maja!

Mamy przyjemność ogłosić, że wyprzedaż w ramach Days of Play rozpocznie się 26 maja i potrwa do 9 czerwca. Rabatami zostaną objęte wybrane gry na PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz inne produkty w sklepach biorących udział w akcji. Promocje są dostępne do wyczerpania zapasów, a oferta i dostępność produktów będzie się różnić w zależności od lokalizacji oraz partnerów handlowych. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie Days of Play, która będzie na bieżąco aktualizowana.

Oto wybrane tytuły, które będą dostępne u partnerów handlowych biorących udział w tegorocznej edycji Days of Play:

Gry na PlayStation 4:

 • Ghost of Tsushima
 • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
 • Predator: Hunting Grounds
 • Sackboy: Wielka Przygoda
 • The Last of Us Part II
 • Wybrany gry z katalogu PlayStation Hits: Ratchet & Clank, God of War, Horizon Zero Dawn Complete Edition, Uncharted 4: Kres Złodzieja

Gry na PlayStation 5:

 • Demon’s Souls
 • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
 • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales: Ultimate Edition
 • Sackboy: Wielka Przygoda
 • The Nioh Collection 

Dodatkowo, podczas trwania Days of Play dostępne będą również dodatkowe promocje na PlayStation Store, a także rabaty na subskrypcje PlayStation Plus. Więcej informacji na ten temat można znaleźć za pośrednictwem oficjalnego bloga PlayStation oraz na stronie Days of Play.

Warto również wspomnieć o  nadchodzących aktywnościach, którymi gracze będą mogli cieszyć się
w czasie trwania Days of Play:

Weekend Darmowej Gry Online

Jeśli ktoś jeszcze nie wypróbował trybu wieloosobowego online w ramach PlayStation Plus, pod koniec tego miesiąca będzie miał taką możliwość dzięki weekendowi darmowej gry online. W trakcie trwania wydarzenia będzie można uzyskać dostęp do trybów wieloosobowych online w posiadanych przez użytkowników grach na PS4 i PS5. Wydarzenie rozpocznie się w  sobotę, 22 maja o godz. 00:01 czasu lokalnego i potrwa do niedzieli, 23 maja do godz. 23:59 czasu lokalnego[2].

Share of the Week  

Kolejne wydarzenie Share of the Week zostanie ogłoszone 21 maja za pośrednictwem oficjalnego bloga PlayStation.

To ogromna przyjemność obserwować, jak społeczność PlayStation ściga się, aby ukończyć pierwszy etap celów PlayStation Player Celebration. Na oficjalnej stronie wydarzenia można sprawdzić jak radzą sobie gracze, kiedy poszczególne cele zostały osiągnięte oraz datę rozpoczęcia kolejny etapu.

Wszyscy, którzy nie zapisali się jeszcze do PlayStation Player Celebration, mogą to zrobić tutaj do 31 maja, aby dołączyć do innych graczy walczących o osiągnięcie wspólnych celów, a także zdobyć ekskluzywne awatary PSN i motywy PS4[3]. Jeśli gracz zarejestruje się dzisiaj, będzie mógł przyłączyć się do realizacji celów społecznościowych w drugim etapie. Więcej szczegółów na temat PlayStation Player Celebration można znaleźć w tym wpisie na oficjalnym blogu PlayStation lub na stronie wydarzenia.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?