Dying Light 2: Stay Human – jak gra wypada na poprzedniej generacji konsol?

Najnowsza gra do polskiego studia Techland została przyjęta bardzo dobrze przez krytyków. Podobnie jednak jak w przypadku Cyberpunka 2077 gracze mają obawy o stan gry na PS4 i Xbox One, ponieważ większość recenzji została przygotowana w oparciu o wersję na PC i nową generację konsol.

Po pierwszych nagraniach gameplayu Dying Light 2 z PS4 i Xbox One można stwierdzić, że nie będzie to na pewno Cyberpunk 2077. Gra ma małe spadki do okolic 20 kl/s, ale ogólnie jest to dość stabilne 30 klatek. Zobaczcie testy poniżej:

Zobacz również: Dying Light 2 – recenzja gry. Stay Human

Opis gry: Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich wielkich osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza..

Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje nadzwyczajne zdolności mają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów oraz zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem

Źródło: YT | Ilustracja prowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?