Dzisiaj rusza miniodtwarzacz Spotify dla Facebooka

Współpraca Facebooka ze Spotify przybiera dziś na sile w postaci miniodtwarzacza dla aktualności, który pozwoli ludziom odtwarzać muzykę i podcasty z Facebooka. Treść audio można udostępniać ze Spotify na Facebooku, a słuchacze mogą nacisnąć przycisk odtwarzania i słuchać go nawet podczas przewijania. Początkowo będzie dostępny na iOS i Androida oraz na 27 rynkach. W nadchodzących miesiącach będzie ich więcej.

Użytkownicy zobaczą również miniodtwarzacz w udostępnianych filmach z muzyką w tle. Po zakończeniu odtwarzania pojawi się przycisk odtwarzania, na którym ludzie będą mogli odtworzyć piosenkę. Słuchacze Facebooka usłyszą udostępniony utwór, a po jego zakończeniu Spotify będzie nadal odtwarzać muzykę w trybie losowym, tak jak zwykle. Bezpłatni użytkownicy również usłyszą reklamy.

Firma ogłosiła w zeszłym tygodniu wiele nowych funkcji, w tym konkurencyjne dla Clubhouse pokoje audio na żywo, a także krótkie klipy dźwiękowe o nazwie Soundbites, które można udostępniać. Prezes Facebooka Mark Zuckerberg również podkreślił zainteresowanie podcastami, a ta współpraca jest jednym ze sposobów, w jaki ludzie będą mogli słuchać programów bez poświęcania czasu na Facebooku.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo