ENDORFY prezentuje linię bezprzewodowych klawiatur z serii Thock Wireless

ENDORFY, nowa globalna marka dla graczy, twórców i entuzjastów technologii, wprowadza dziś na rynek kolejne klawiatury bezprzewodowe z serii Thock Wireless. Dostępny model Thock Compact Wireless (układ 60%) uzupełniają trzy nowe produkty – Thock Wireless (pełnowymiarowy), Thock 75% Wireless (75%) oraz Thock TKL Wireless (bez sekcji numerycznej). Użytkownicy mogą teraz cieszyć się wolnością, jaką daje bezprzewodowy sprzęt w rozmiarze, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

– Chcemy, żeby nasze produkty jak najlepiej odpowiadały oczekiwaniom użytkowników – powiedział Jacek Serwański, Marketing Director w ENDORFY. – Klienci chcą sprzętu na lata, który można modyfikować według uznania. Serią Thock Wireless odpowiadamy na ich potrzeby, m.in. poprzez dodanie do klawiatur funkcji hot-swap.

Funkcja hot-swap umożliwia prostą wymianę przełączników. Klawiatury obsługują dowolne modele na 3 i 5 pinów, więc użytkownicy dostają duże pole do eksperymentów ze sprzętem – na start dostępne są switche Kailh Box Red, Black i Brown. Każdy z nich jest przykryty wytrzymałym keycapem wykonanym z materiału PBT w technologii Double Shot, co zapewnia wysoką jakość i odporność przycisków.

ENDORFY

Klawiatury z serii Thock Wireless można też modyfikować z pomocą kompatybilnych akcesoriów ENDORFY i dedykowanego oprogramowania, które pozwala na pełną konfigurację ustawień pod własne preferencje.

3 SPOSOBY NA POŁĄCZENIE

Każda z klawiatur z serii Thock Wireless daje możliwość połączenia się z innymi urządzeniami na 3 różne sposoby – za pomocą kabla USB, przez bluetooth albo za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego 2.4 GHz. Sprzęt można szybko sparować z komputerem, konsolą, smartfonem albo tabletem. Pozwala to na wygodne korzystanie z klawiatury w pewnej odległości od ekranu – na przykład na bezprzewodowe sterowanie aplikacjami telewizora z miękkiej sofy.

ENDORFY

Zobacz również: Xiaomi TV seria A2 – inteligentna rozrywka, inteligentny dom

HOT-SWAP, KAILH BOX I DOUBLE SHOT – CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?

Klawisze w serii Thock Wireless są praktycznie nie do zdarcia, ponieważ przy ich produkcji zastosowano podwójną warstwę z materiału PBT i technologię Double Shot. W trakcie tego procesu do formy klawisza wstrzykuje się dwa rodzaje wytrzymałego i odpornego tworzywa. Dzięki temu przyciski nie wymagają dodatkowego wykończenia (jak na przykład w przypadku malowanych nakładek), a ponadto są wyjątkowo wytrzymałe na ścieranie.

Pod keycapami z autorską czcionką ENDORFY znajdują się switche Kailh Box – wytrzymałe przełączniki z dodatkowo wzmocnioną konstrukcją trzonu o żywotności szacowanej aż na 70 mln kliknięć. Klawiatury zostały fabrycznie wyposażone w następujące modele:

· Kailh Box Red – przełączniki typu „linear”, idealne, gdy wymagana jest natychmiastowa reakcja przy użyciu niewielkiej siły nacisku (dostępne razem z klawiaturą Thock 75% Wireless Red, Thock TKL Wireless Red i Thock Wireless Red);

· Kailh Box Black – przełączniki typu „linear”, wymagające jednak większej siły nacisku do aktywacji (dostępne razem z klawiaturą Thock 75% Wireless Black i Thock TKL Wireless Black);

· Kailh Box Brown – przełączniki typu „tactile”, które stworzone są do sytuacji wymagających płynnych i subtelnych ruchów (dostępne razem z klawiaturą Thock Wireless Brown).

Z myślą o największych fanach modyfikacji każda z klawiatur ma funkcję hot-swap, czyli możliwość prostej wymiany switchy. Sprzęt z serii Thock Wireless jest kompatybilny z przełącznikami na 3 i 5 pinów.

MY NAME IS RGB. ARGB

Thocki Wireless chowają pod przyciskami klimatyczne podświetlenie ARGB, które umożliwia dopasowanie klawiatur do wyglądu stanowiska komputerowego.

Dołączone oprogramowanie pozwala m.in. na podświetlenie każdego z przycisków na inny kolor, zmianę barwy kluczowych klawiszy albo ustawienie jednego efektu dla całego panelu. Istnieje też możliwość wprowadzenia zmian z poziomu klawiatury – bez instalacji softu.

WYGODNA REGULACJA GŁOŚNOŚCI

Wybrane klawiatury z serii Thock Wireless mają wygodne pokrętło do regulowania głośności. Opcja jest dostępna w następujących modelach:

· Thock Wireless Red;

· Thock Wireless Brown;

· Thock 75% Wireless Red;

· Thock 75% Wireless Black.

Każdy ruch pokrętła jest zaakcentowany wyczuwalnym skokiem, więc można precyzyjne ustawiać parametry bez odrywania oczu od monitora. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby przejść w tryb „mute”.

Więcej informacji na temat poszczególnych klawiatur ENDORFY z serii Thock Wireless można znaleźć na stronie producenta: https://endorfy.com/pl/kb/ey5a-thock-wireless-series

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?