Galaxy Tab S7 FE 5G i Galaxy Tab A7 Lite: najnowsze tablety w portfolio Samsung Galaxy Tab

Galaxy Tab S7 FE oferuje cenione przez użytkowników funkcje, rysik i wyświetlacz o przekątnej 12,4” w przystępnej cenie; kompaktowy Galaxy Tab A7 Lite to z kolei idealne rozwiązanie dla tych, którzy będąc w drodze, pragną rozrywki.

Samsung wprowadza do oferty dwa nowe tablety: Tab S7 FE i Galaxy Tab A7 Lite. Pierwszy z nich oferuje rozwiązania znane z Galaxy Tab S7 – w tym rozległy wyświetlacz, który sprawdzi się w mobilnej rozrywce, kreatywnej pracy i multitaskingu. Tablet Galaxy Tab A7 Lite to idealna opcja dla ceniących mobilność – kompaktowy rozmiar sprawdzi się podczas wakacyjnych podróży.

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Nowy tablet Galaxy Tab S7 FE w przystępnej cenie oferuje rozwiązania znane użytkownikom z modelu Tab S7. Przede wszystkim wyposażony jest w duży wyświetlacz – za sprawą przekątnej 12,4”[1] urządzenie zapewnia nowy poziom rozrywki, efektywności i kreatywności.

Tablet Galaxy Tab S7 FE sprawdzi się również jako efektywne narzędzie pracy. Wchodzący w skład zestawu rysik S Pen pozwala w pełni wykorzystać duży wyświetlacz, by szybko i sprawnie realizować zadania. Z kolei aplikacja Samsung Notes umożliwia proste przekształcenie odręcznych notatek w tekst cyfrowy. Zapiski można ponadto organizować przy pomocy automatycznych tagów, a inteligentne wyszukiwanie pozwala łatwo i szybko odnaleźć pożądaną notatkę – niezależnie od tego, czy została ona sporządzona odręcznie, czy przy użyciu klawiatury[2].

Jeśli realizacja danego projektu wymaga jednoczesnego korzystania z wielu zakładek lub aplikacji, nie ma powodu do obaw – najnowszy tablet Galaxy Tab S7 FE bez trudu radzi sobie z multitaskingiem. Widok podzielonego ekranu umożliwia pracę na trzech aplikacjach równocześnie, dzięki czemu użytkownik może na jednym ekranie przeglądać internet, robić notatki i odtwarzać wideo. Panel przy krawędzi pozwala zapisać wygodny skrót do ulubionych dwóch lub trzech aplikacji, dzięki temu można uruchomić je błyskawicznie.

Galaxy Tab S7 FE spełnia również oczekiwania użytkowników, którzy poszukują dodatkowych sposobów na zwiększenie efektywności pracy. Dzięki Samsung DeX i klawiaturze Book Cover[3] z tabletu można korzystać niczym z laptopa, podczas realizacji zadań ciesząc się interfejsem analogicznym do tego, jaki oferuje komputer. A rozwiązanie Drugi Ekran[4] sprawi, że tablet Galaxy Tab S7 FE stanie się podczas pracy na komputerze dodatkowym ekranem – dzięki temu użytkownicy mogą zwiększyć swoją efektywność, korzystając z rozszerzonego widoku.

Także podczas pracy koncepcyjnej tablet zapewnia narzędzia zwiększające kreatywność. Clip Studio Paint i Canva[5] współpracują z rysikiem S Pen, co przekłada się na idealnie płynne i wyraziste rysunki i projekty. Nowi użytkownicy otrzymują w prezencie bezpłatny, 6-miesięczny okres próbny[6] na Clip Studio Paint, bez ograniczeń mogą zatem odkrywać swoje talenty i próbować swoich sił w tworzeniu cyfrowych dzieł sztuki. Z kolei osoby często robiące notatki ucieszy fakt, że także funkcja Noteshelf oferowana jest bez opłat[7]. Dzięki temu przy pomocy rysika mogą oni tworzyć precyzyjne kolorowe zapiski.

Galaxy Tab S7 FE, oferuje równie gładkie i stylowe metalowe wykończenie, co Tab S7. Tablet dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i zielonym. Mimo dużego wyświetlacza tablet jest smukły i lekki, a przy tym wyposażony w potężną baterię –z łatwością można więc na nim streamować treści, pracować i tworzyć bez potrzeby szukania najbliższego gniazdka.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Oferowany w przystępnej cenie najnowszy tablet Galaxy Tab A7 Lite to nieodłączny towarzysz pozwalający użytkownikom cieszyć się treściami i grami, również w czasie podróży. Ekran o przekątnej 8,7” oraz smukła, wytrzymała metalowa obudowa sprawiają, że tablet możemy komfortowo przenosić. Cienkie ramki wokół wyświetlacza i potężne podwójne głośniki z Dolby Atmos dodatkowo uatrakcyjniają odtwarzane filmy, programy czy gry.

Urządzenie oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie ulubione treści użytkownika, dzięki pamięci wewnętrznej  wynoszącej nawet 64 GB, którą przy pomocy karty MicroSD można rozszerzyć do 1 TB.[8] Czterordzeniowy procesor gwarantuje, że treści zostaną płynnie i szybko odtworzone. Długodziałająca bateria, adaptacyjne szybkie ładowanie 15 W[9] i opcjonalne LTE[10] sprawiają, że Galaxy Tab A7 Lite doskonale sprawdza się zarówno podczas oglądania ulubionego serialu, jak i gamingu w drodze. Tablet dostępny jest w szarej i srebrnej wersji kolorystycznej.

Dostępność

Galaxy Tab A7 Lite będzie dostępny w sprzedaży na początku czerwca, a Galaxy Tab S7 FE w drugiej połowie czerwca 2021. Więcej informacji znaleźć można na www.samsung.com/pl/.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?