Genesis Zircon XIII – najnowsza mysz gamingowa przygotowana z okazji 13-lecia marki

Genesis Zircon XIII to najbardziej zaawansowana mysz w portfolio GENESIS, przygotowana z okazji 13-lecia marki. Dzięki wymiennym elementom model ten można dopasować do własnego stylu gry. W połączeniu z bezprzewodową komunikacją RapidSpeed™ Wireless, możliwością pracy nawet do 100 godzin stanowi kompletną i niezawodną myszkę na rynku.

GENESIS Zircon XIII to nowoczesna mysz będąca jednym z pierwszych, w pełni konfigurowalnych modeli dla graczy na rynku. Co ważne – nie chodzi tu o personalizację z użyciem oprogramowania. GENESIS Zircon XIII oferuje możliwość wymiany przełączników przycisków głównych bez lutowania (gniazda hot – swap), montażu sprężyn do zmiany ich siły nacisku (15g/25g), a nawet regulacji skoku (0,4/0,5/0,6/0,7 mm) dzięki dołączonym dystansom.

Wymienny panel grzbietu urządzenia pozwala też na regulację kształtu bryły. Dzięki temu możliwe staje się precyzyjne dopasowanie urządzenia do rodzaju używanego chwytu. Podobnie ze stabilnością – każdy użytkownik może wpłynąć na nią dzięki dołączonym do zestawu gripom zwiększającym komfort. Wystarczy jedynie nakleić je na wybrane elementy myszy.Precyzja i jeszcze gładszy ruch dzięki Motion Sync

GENESIS Zircon XIII to również precyzja. Zaimplementowany we wnętrzu czujnik Pixart PAW3395 to jeden z najlepszych sensorów optycznych na świecie. Wyróżnia się pełną sprawnością nawet przy bardzo szybkich przesunięciach (16,51 m/s) i przyspieszeniach rzędu 50G. Co ważne – jednostkę tę wyróżnia technika Motion – Sync. Dzięki niej wysyłanie danych o położeniu myszy do komputera jest w pełni zsynchronizowane z ich odbiorem. To z kolei zapewnia nie tylko gładszy ruch, ale i większą skuteczność rejestracji każdego, nawet najdrobniejszego przesunięcia czy też akcji.


Pierwsza mysz z bezprzewodowym połączeniem RapidSpeed™ Wireless

GENESIS Zircon XIII jest pierwszą myszką w ofercie marki korzystającą z zupełnie nowego połączenia RapidSpeed™ Wireless, zapewniającego błyskawiczny przesył danych bez zakłóceń, a co za tym idzie – przewodową jakość bez kabla. To jednak nie wszystko. W trosce o większą swobodę model ten wyposażony został w większy akumulator, zdolny zapewnić nawet do 100 godzin rozgrywki. Osoby chcące korzystać z przewodowego połączenia również znajdą coś dla siebie. Model GENESIS Zircon XIII można podłączyć do komputera dołączonym przewodem Paracord z końcówkami USB-C i USB Typu A.


Zaskakujące wnętrze i pełna funkcjonalność

Oprócz wysokiej jakości sensora optycznego i szeregu wymiennych elementów, we wnętrzu GENESIS Zircon XIII znalazły się najwyższej jakości podzespoły zdolne zapewnić bezproblemową rozgrywkę przez długi czas. Należą do nich przełączniki przycisków głównych (Kailh 8.0 o wytrzymałości 8 mln kliknięć) oraz solidny enkoder TTC Gold.

Nie można również zapomnieć o oprogramowaniu dodatkowym. Zaawansowana aplikacja, wbudowana pamięć oraz szereg funkcjonalnych elementów sterujących umieszczonych na spodzie myszy sprawia, że korzystanie z GENESIS Zircon XIII jest proste i wygodne.

GENESIS Zircon XIII będzie dostępny w sprzedaży już od 13.05.2024 r., w rekomendowanej cenie detalicznej 269 zł. W dniu premiery model ten pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.


Najważniejsze cechy:

  • jedna z pierwszych w pełni konfigurowalnych myszy gamingowych na rynku pozwalająca na wymianę przełączników przycisków głównych, sprężyn siły nacisku, montaż dystansów oraz wymianę tylnej części grzbietu

  • obsługa niewymagająca wiedzy technicznej i lutowania

  • jeden z najlepszych sensorów optycznych na świecie – Pixart PAW3395 oferujący 26 000 DPI oraz precyzyjne śledzenie przy prędkości maksymalnej 16,51 m/s i przyspieszeniu 50G

  • jeszcze gładszy ruch dzięki Motion – Sync technice synchronizacji wysyłania i odbierania danych o położeniu myszy

  • wysokiej jakości wnętrze (w tym przełączniki Kailh, enkoder TTC Gold i wiele więcej)

  • przemyślane wyprofilowania i konstrukcja, która pozwoli na użytkowanie zarówno prawą, jak i lewą ręką

  • podwójny tryb komunikacji (przewodowe osiągi i pełna wygoda dzięki komunikacji bezprzewodowej RapidSpeed™ Wireless lub przewodowemu połączeniu z użyciem wytrzymałego kabla Paracord)

  • wbudowany akumulator 600 mAh, umożliwiający nieprzerwaną pracę nawet przez 100 godzin

  • dedykowane oprogramowanie oraz przełączniki fizyczne umieszczone na spodzie

  • szereg dodatków dołączonych do zestawu, w tym: 2 zestawy mikroprzełączników, 2 zestawy sprężyn, 2 wymienne panele grzbietu, przeciwpoślizgowe gripy, zapasowe ślizgacze.


Zobacz również: Mozilla Firefox ze wsparciem techniki NVIDIA RTX Video

Źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?