REKLAMA

GhostWire: Tokyo – poznaliśmy datę premiery gry! Tak się prezentuje gameplay

GhostWire: Tokyo otrzymało datę premiery. Nowa gra zadebiutuje już 25 marca na konsole PlayStation 5. Wczoraj zaprezentowano nowy gameplay z gry.

REKLAMA

Fani Japonii, gier akcji oraz samego PlayStation już 25 marca, będą mogli cieszyć się grą GhostWire: Tokyo. Wczoraj, podczas specjalnego streamu, Sony udostępnili 20 minutowy gameplay. Supermoce, pradawne duchy – tego możemy spodziewać się od nowego tytułu! Z resztą, sprawdźcie sami poniżej:

Zobacz również: Suicide Squad: Kill the Justice League – premiera gry Rocksteady została znacznie przesunięta!

Hannya rozpętał katastrofalną mgłę w Tokio, która zniszczyła większość jego mieszkańców. Pozwoliło mu to przejąć władzę nad miastem i przewodzić tzw. “Beztwarzowym”, groźnej grupie lojalnych fanatyków, którzy podporządkowują się jego woli. Tam, gdzie kiedyś żyli mieszkańcy Tokio, teraz stoi armia jedynych w swoim rodzaju stworzeń: Przybyszów.
Budząc się na słynnym Shibuya Crossing, Akito odkrywa, że jest częściowo opętany przez dziwnego ducha i otoczony przez niebezpieczne stworzenia, które najeżdżają Tokio. Zdesperowany, aby zapewnić bezpieczeństwo swojej siostrze, Akito musi sprzymierzyć się z duchem i opanować potężne umiejętności, aby wywalczyć sobie drogę przez niebezpieczne ulice Tokio. Przybysze są groźnymi, fantazyjnymi wrogami, czającymi się po całym mieście. Wiele z nich zostało zainspirowane japońskimi legendami, folklorem i opowieściami takimi jak np. “Kuchisake-onna”.

Ghostwire: Tokyo będzie dostępne na PlayStation 5 i PC wiosną 2022 roku.


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: okładka gry Ghostwire Tokyo

REKLAMA
Author avatar

Redaktor

Fan muzyki, Marvela i marki Apple. Piszę również na MoviesRoom.pl. Zbieram komiksy i płyty winylowe.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo