Hot Wheels Unleashed – nowa gra dla fanów marki już we wrześniu!

Włoskie studio gier Milestone Team ujawniło nową zręcznościową grę wyścigową opartą na popularnej marce zabawek Mattel Hot Wheels. Tytuł ma zadebiutować 30 września na PC, konsolach PlayStation i Xbox ostatniej i obecnej generacji, a także na Nintendo Switch.

Minęło sporo czasu, odkąd zostaliśmy potraktowani odpowiednią grą wideo Hot Wheels, a teraz wygląda na to, że fani otrzymują odpowiedź na swoje życzenia dzięki Hot Wheels Unleashed, które jest wynikiem współpracy między Mattel i Milestone Team. Włoskie studio gier wydało pełen akcji zwiastun swojego nadchodzącego tytułu, który pomimo braku rzeczywistego materiału z rozgrywki powinien dać wyobrażenie o tym, jakiego chaosu można się spodziewać. Ma również fajną grafikę, z imponującym oświetleniem i realistycznymi modelami samochodów, chociaż okaże się, czy wszystkie te cukierki rzeczywiście trafią do prawdziwej gry.

Hot Wheels Unleashed będzie musiało wnieść coś specjalnego do stołu i być wypełnione ciekawą zawartością, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę 49,99 USD za standardową grę, którą można teraz zamówić w przedsprzedaży, a także trzy specjalne wersje, które są uzupełnione o Ultimate Stunt Edition .

Źródło: techspot

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?