Hotel Transylvania: Potworzaste Przygody – zobacz zwiastun nadchodzącej gry z kultowej animacji! Sony rozpoczęło pre-order!

Hotel Transylvania: Potworzaste Przygody powędruje niedługo na konsole Sony PlayStation 4 oraz 5. Teraz zaprezentowano zwiastun gry oraz rozpoczęto pre-order. Premiera gry już 11 marca!

Gra Hotel Transylvania: Potworzaste Przygody będzie platformówką, w której będziemy mogli wcielić się w naszych ukochanych bohaterów z filmu Hotel Transylwania. Przechodząc poszczególne etapy gry, odwiedzimy scenerie z różnych, znanych bajek. Na przykład napotkamy się na scenerię z Czerwonego Kapturka lub Rozbójnika Ali Baby. Gra może trafić w gusta miłośników takich serii jak Crash Bandicoot czy Spyro. Premiera gry już 11 marca, a pre-order dostępny od dziś!

Zobacz również: Call of Duty nie jest w planach Activision na 2023 rok!

Opis dystrybutora: W grze Hotel Transylwania: Potworzaste Przygody możesz przemierzać światy znane z klasycznych bajek, wędrując w towarzystwie ulubionych postaci z filmów animowanych studia Sony Pictures! Wciel się w postacie Draka oraz Mavis i przeżywaj przygody z dreszczykiem w wyjątkowych krainach Czerwonego Kapturka, Nowych szat króla oraz Ali Baby i czterdziestu rozbójników. Stawiając czoła przerażającym wrogom i zagmatwanym zagadkom, musisz wykorzystać swoją odwagę i zdolności specjalne, by biegać, ślizgać się i skakać po tych straszliwie fascynujących, bajkowych krainach. Być może spotkasz też kultowe postacie z Hotelu Transylwania, takie jak Johnny, Murray i Wayne, które pomogą Ci wykonać ekscytujące zadania, rozwiązać zwodnicze zagadki, a nawet zdobyć trumnę pełną przedmiotów kolekcjonerskich. Stawka jest wysoka, a Drak i Mavis liczą, że uratujesz sytuację!


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Fan muzyki, Marvela i marki Apple. Piszę również na MoviesRoom.pl. Zbieram komiksy i płyty winylowe.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?