Huawei MateBook D 15 w nowej, atrakcyjnej ofercie

Laptop Huawei MateBook D 15 jest od dzisiaj dostępny w atrakcyjnej ofercie cenowej. Do 25 lipca, model z procesorem Intel Corei5 11. generacji można nabyć w rekomendowanej cenie 3 399 zł, natomiast model wyposażony w procesor Intel Core i3 10. generacji jest dostępny do 11lipca w rekomendowanej cenie 2 399 zł.

Laptop Huawei MateBook D 15 w ofercie promocyjnej jest dostępny w sklepie internetowym huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Neonet, x-kom i Komputronik. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.

HuaweiMateBook D 15 – ekran FullView wysokiej jakości i technologia szybkiego ładowania

Laptop MateBook D 15 został wyposażony w ekran o przekątnej 15,6”, proporcjach 16:9 i rozdzielczości FHD (1920×1080). W urządzeniu zastosowano technologię Full View– boczne i górne ramki wokół wyświetlacza są bardzo cienkie i mają zaledwie 5,3 mm, co sprawia, że ekran laptopa stanowi aż 87% powierzchni panelu przedniego urządzenia. Korpus laptopa został wykonany z wysokiej jakości metalu i dodatkowo oszlifowany diamentową technologią, a krawędzie obudowy urządzeń są zaokrąglone. Waga urządzenia wynosi 1,56 kg.

Laptop MateBook D 15 w wersji z procesorem Intel Core™ i5 11. generacji jest wspierany przez pamięć operacyjną o pojemności 16 GB oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 512 GB. W ofercie Huawei dostępny jest też MateBook D 15 z procesorem Intel Core™ i3 10. generacji, który otrzymał pamięć operacyjną o pojemności 8 GB oraz wewnętrzną o pojemności 256 GB.

Huawei MateBook D 15 mieści baterię o pojemności 42 Wh. Urządzenie wyposażone jest w poręczną ładowarkę USB-C o mocy 65 W, wpierającą funkcję szybkiego ładowania. Wystarczy 15 minut ładowania, aby zapewnić pracę urządzenia przez kolejne 2 godziny. Tą samą ładowarką można też naładować wybrane smartfony Huawei, obsługujące funkcję szybkiego ładowania.

Wydajna i szybka praca

Huawei MateBook D 15 został wyposażony w system Shark Fin 2.0, który skutecznie optymalizuje przepływ powietrza rozpraszając generowane podczas pracy laptopa ciepło. Laptop oferuje szeroki wybór portów: wejście USB-C, wejście USB 3.0, wejście HDMI, wejście audio-jack 3,5 mm oraz dwa wejścia USB 2.0. Przycisk zasilania urządzenia jest zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych, dzięki czemu można włączyć laptopa i zalogować się jednym dotknięciem. Kamera do rozmów wideo jest schowana w klawiaturze laptopów. Huawei MateBook D 15 obsługuje również standard łączności WiFi 6.

MateBook D 15 posiada technologię Huawei Share – Multiscreen Collaboration, który umożliwia szybkie łączenie się z innymi urządzeniami Huawei. Użytkownik może jednocześnie sterować smartfonem i laptopem, obsługiwać nawet trzy aplikacje na ekranie laptopa, prowadzić rozmowy wideo, a nawet edytować pliki zapisane na smartfonie bezpośrednio za pomocą komputera. W przypadku wielozadaniowej pracy wymagającej dużej mocy obliczeniowej, można skorzystać z trybu zwiększonej wydajności – wystarczy wtedy nacisnąć klawisze Fn + P.

System operacyjny preinstalowany na MateBook D 15 to Windows 10 Home Edition.

Ochrona wzroku użytkownika

W laptopie HuaweiMateBook D 15 zastosowano technologię redukcji emisji niebieskiego światła. Potwierdzeniem jej skuteczności jest certyfikat przyznany urządzeniu przez TÜV Rheinland. Laptop Huawei zapewnia więc wysoki komfort korzystania, a jednocześnie pozwala zminimalizować zmęczenie oczu podczas dłuższego patrzenia w ekran urządzenia.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo