Huawei P50 – nowe informacje oraz prawdopodobna data premiery!

Jeśli wierzyć przeciekom, nowe modele z rodziny Huawei P są już praktycznie gotowe i niedługo powinniśmy doczekać się ich oficjalnej prezentacji.

Informacje na temat smartfonów z serii Huawei P50 opublikował na twitterze leaker Teme. Według niego Huawei przygotowuje trochę zmian względem modeli P40. Przede wszystkim będą to zmiany pod względem designu, ale na konkrety musimy jeszcze poczekać. Do sprzedaży trafią trzy warianty: P50, P50 Pro oraz P50 Pro+. Jest to więc analogiczna sytuacja jak w przypadku Huawei P40, lecz tym razem zmianie ma ulec hierarchia – podstawowym modelem będzie P50 Pro, a P50 będzie odpowiednikiem wcześniejszych modeli z dopiskiem Lite.

Fot. seria Huawei P40

Zobacz również: Xiaomi Mi 11 Ultra – nowe informacje o najmocniejszej wersji flagowca

Wersja Huawei P50 ma być wyposażona w procesor Kirin 9000E, a P50 Pro w mocniejszy wariant Kirin 9000. Nowe smartfony mają przodować przede wszystkim pod względem jakości wyświetlanego obrazu oraz wydajności w grach. Według Teme premiery słuchawek z serii Huawei P50 możemy spodziewać się już 26-28 marca 2021 roku. Czekamy więc na oficjalną prezentację, która powinna odbyć się niedługo.

Źródło: twitter.com/RODENT950

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?