Huawei uruchamia platformę dla partnerów do zarządzania ekspozycją ich firm na urządzeniach z HMS

Business Connect to nowa, darmowa platforma Huawei skierowana do partnerów, która pozwoli im zarządzać informacjami firmowymi wyświetlanymi w usługach i aplikacjach Huawei Mobile Services. Platforma oferuje też narzędzia analityczne, dzięki którym firmy mogą bardziej efektywnie komunikować informacje o swoich usługach wśród użytkowników najnowszych urządzeń Huawei.

Platforma Business Connect została zaprojektowana z myślą o dużych firmach operujących w skali globalnej, jak również o lokalnych sklepach docierających ze swoimi produktami i usługami do wyselekcjonowanej bazy klientów. Po zarejestrowaniu się, właściciele firm zyskują dostęp do narzędzi umożliwiających zarządzanie informacjami biznesowymi widocznymi dla użytkowników usług mobilnych Huawei, między innymi w wyszukiwarce Petal Search i aplikacji do nawigacji PetalMaps. Wszystkie aktualizacje informacji dokonane poprzez platformę Business Connect są automatycznie synchronizowane we wszystkich aplikacjach i usługach Huawei Mobile Services.

Platforma Business Connect umożliwia również między innymi:

  • zarządzanie informacjami biznesowymi, takimi jak nazwa i kategoria firmy, godziny otwarcia przedsiębiorstwa i jego adres oraz zarządzanie bazą zdjęć;
  • zarządzanie recenzjami i udzielanie odpowiedzi na uwagi klientów;
  • zarządzanie publikacjami o wydarzeniach i ofertach promocyjnych, a także reklamami przekierowującymi do sklepu;
  • analizę danych dotyczących wyświetleń reklam i zwiększanie efektywności ekspozycji reklam.

PlatformaBusiness Connect jest dostępna na stronie:https://bizconnect.huawei.com, można się do niej również zarejestrować poprzez adres:bizconnect@huawei.com.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?