REKLAMA

HyperX ogłasza następcę legendy – Słuchawki Gamingowe Cloud III

Nowa definicja komfortu słuchawek gamingowych, wyznaczona premierą Cloud III Podczas targów Computex zapowiedziano również Cirro – nowe słuchawki douszne typu true wireless

REKLAMA

HyperX, zespół ds. urządzeń peryferyjnych do gier w HP Inc. i lider w dziedzinie gier i e-sportu, zaprezentował dziś, podczas targów Computex 2023, następcę swoich legendarnych słuchawek gamingowych, model HyperX Cloud III. Zestaw słuchawkowy Cloud III oferuje wyjątkowy komfort i wciągające wrażenia dźwiękowe podczas gry, dzięki przeprojektowanym 53-milimetrowym przetwornikom ustawionym pod kątem. Dodatkowo zawiera dożywotnią licencję DTS Headphone: X dbającą o odwzorowanie dźwięku przestrzennego 3D. Po ogromnym sukcesie wprowadzonych w 2015 roku słuchawek Cloud II, HyperX ulepszył każdy aspekt produktu, tworząc najwygodniejszy i najlepiej brzmiący zestaw słuchawkowy do gier dostępny na rynku.

„Jesteśmy podekscytowani w końcu mogąc zaprezentować Cloud III, nową generację zestawu słuchawkowego z serii Cloud” – powiedział Marcus Hermann, Director of PC gaming, HyperX. „HyperX Cloud zawsze były najwygodniejszymi słuchawkami gamingowymi na rynku, a w przypadku Cloud III postanowiliśmy zagłębić się w to, co gracze pokochali w Cloud II i ulepszyć każdy aspekt tego zestawu. Poprawiliśmy komfort dzięki nowym materiałom i dopasowaniu. Ulepszyliśmy dźwięk przeprojektowując nasze przetworniki i poprawiając ich dostrojenie. Ulepszyliśmy również funkcję komunikacji, dodając 10-milimetrowy mikrofon z redukcją szumów i wewnętrznym filtrem pop z metalowej siateczki”.

HyperX zaprezentował również douszne słuchawki true wireless HyperX Cirro Buds Pro, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu podczas słuchania muzyki. Cechuje je nawet 35-godzinny czas pracy na baterii, 8-milimetrowe dynamiczne przetworniki i łączność Bluetooth®. Słuchawki oferują funkcję redukcji szumów z hybrydową technologią aktywnej redukcji szumów, zapewniając czysty dźwięk bez zakłóceń.


REKLAMA


„Cieszymy się, że możemy oddać nowe słuchawki Cirro Buds w ręce zarówno profesjonalnych graczy jak i fanów muzyki, oferując wciągający dźwięk oraz wygodę, i zaspokajając szereg innych potrzeb związanych z dźwiękiem” – dodał Hermann.

Więcej szczegółów na temat nowych produktów audio:

  • HyperX Cloud III: HyperX zbudował swoją legendarną już linię słuchawek Cloud na wysokiej jakości komforcie, a dbałość o szczegóły jest niezmiennie kontynuowana w Cloud III. Wyposażone w zaprojektowane od nowa 53-milimetrowe przetworniki osadzone pod kątem i technologię DTS® Headphone:X®1, zapewniają wciągający i dokładny dźwięk przestrzenny 3D. Zespół inżynierów akustycznych HyperX specjalnie dostroił przetworniki zestawu słuchawkowego, aby uzyskać optymalny dźwięk i jak najdoskonalsze odwzorowanie. Słuchawki Cloud III zostały również przystosowane do długich sesji gamingowych, dzięki pluszowym poduszkom i wyściółce pałąka wykonanym z pianki memory foam. Zestaw słuchawkowy wyposażony jest w wyjątkowo czuły mikrofon o średnicy 10 mm z funkcją redukcji szumów i wewnętrznym filtrem pop z metalowej siatki, który ogranicza uciążliwe hałasy. Zestaw jest kompatybilny z PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i urządzeniami mobilnymi. Słuchawki są wyposażone w złącza 3,5 mm, USB-C i USB-A i są dostarczane z wąskim adapterem, który zapewnia zarówno łączność USB-C, jak i USB-A.

  • HyperX Cirro Buds Pro: Słuchawki douszne Cirro Buds Pro oferują precyzyjną redukcję szumów dzięki hybrydowej technologii aktywnej redukcji szumów, dbającej o czysty dźwięk. Cirro Buds Pro oferują również tryb wychwytywania dźwięku otoczenia, aby użytkownicy mogli pozostać w kontakcie z otaczającym ich środowiskiem, a także łączność audio o niskim opóźnieniu do gier mobilnych. Dzięki łączności Bluetooth® 5.2, słuchawki zapewniają bezprzewodową swobodę, oferując jednocześnie trwałość charakterystyczną dla HyperX z klasą wodoodporności IPX43, a ochronne etui ładujące może w pełni naładować słuchawki w zaledwie 40 minut. Słuchawki są wyposażone w trzy zestawy końcówek dousznych zapewniających spersonalizowane i bezpieczne dopasowanie, a ich czas pracy wynosi do 35 godzin2. Cirro Buds Pro są dostępne w kolorach czarnym, niebieskim i beżowym w naturalnym, cielistym odcieniu.

Dostępność

Nowe produkty będą dostępne w sklepie HyperX EMEA. Więcej informacji na temat produktów HyperX można znaleźć na stronie HyperX.com.


Zobacz również:HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless – recenzja ultralekkiej bezprzewodowej myszki dla graczy

Źródło: informacja prasowa

REKLAMA

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo