Idealny kompan podczas spotkań z przyjaciółmi

XBOOM 360 to prawdziwe dzieło sztuki audio, które zmieni sposób, w jaki doświadczasz dźwięku. Gdziekolwiek ustawisz ten głośnik, jego stożkowy kształt w połączeniu z technologią LG sprawią, że całe pomieszczenie wypełni naturalny dźwięk wysokiej jakości dobiegający ze wszystkich stron. Urządzenie idealnie wpisuje się we współczesny tryb życia, w którym często organizuje się spotkania towarzyskie w gronie najbliższych przyjaciół.

Oprócz funkcji wizualnej unikatowa obudowa głośnika mieści element rozpraszający dźwięk. Konstrukcja modułu odbijającego głośnika wysokotonowego i niskotonowego, zwykle spotykana tylko w wysokiej klasy produktach audio, została zaprojektowana tak, aby zapewniać dźwięk w zakresie 360 stopni przy minimalnych zniekształceniach. Dzięki temu zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz głośnik XBOOM 360 otacza użytkownika wirtualnym, bogatym w detale dźwiękiem, jednocześnie zachwycając realizmem niezależnie od gatunku muzyki.

Głośnik LG XBOOM 360 RP4 został zaprojektowany z myślą o jego wszechstronnym przeznaczeniu i nastawieniem na wielozmysłowe wrażenia, jakich oczekują współcześni konsumenci. Efektowne oświetlenie głośnika LG XBOOM 360, regulowane automatycznie w zależności od nastroju (z trzema różnymi ustawieniami: Ambient, Nature i Party) lub indywidualnie konfigurowane za pomocą aplikacji, pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę podczas każdej sesji słuchania muzyki. W aplikacji użytkownicy znajdą również popularną funkcję DJ Effect, która umożliwia miksowanie wielu muzycznych sampli, a także korzystanie z efektów takich jak np. skreczowanie. Głośnik działa do 10 godzin na jednym ładowaniu. Ma wbudowany metalowy uchwyt ułatwiający przenoszenie oraz elegancką, wyjątkowo trwałą, tekstylną osłonę (dostępną w odcieniach beżowy, czarnym, zielonym i burgundowym).

XBOOM 360 jest kolejnym produktem, który wpisuje się w dążenie firmy LG do ograniczania oddziaływania na środowisko naturalne. Do produkcji głośnika wykorzystano m.in. materiały pochodzące z recyklingu. Potwierdzeniem jego ekologicznych właściwości jest certyfikat Eco-Product przyznany przez światowego lidera w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji SGS Société Générale de Surveillance SA, certyfikat Environmental Claim Validation od Underwriters Laboratories oraz certyfikat Global Recycled Standard przyznany przez Control Union Certifications.

Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?