JBL Live 460 NC i JBL Live 660 NC – nowe słuchawki bezprzewodowe

JBL prezentuje dwa nowe fascynujące modele słuchawek bezprzewodowych – nauszne JBL Live 460 NC oraz wokółuszne JBL Live 660 NC. To świetna propozycja zarówno w podróży, jak i w drodze do pracy, na spacerze, czy w czasie pracy zdalnej. Lifestylowe słuchawki stworzone z myślą o wymagających!

JBL Live 460 NC to model nauszny wyposażony w redukcję szumu. Zostały nagrodzone wyróżnieniem CES Innovation Awards 2021. Ich potężne przetworniki o średnicy 40 mm zapewniają legendarne brzmienie JBL podkreślone wzmocnionym basem. JBL Live 460 NC sprawiają, że każdy utwór brzmi niesamowicie. Aktywacja adaptacyjnej redukcji szumu pozwala łatwiej się skoncentrować, a technologia Smart Ambient pozwala nie tracić kontaktu z otoczeniem. Wybór preferowanego asystenta głosowego w zupełnie nowej aplikacji JBL My Headphones oraz skonfigurowanie funkcji „Hej, Google” umożliwia aktywację słuchawek za pomocą głosu. Również dotykając nausznika można uzyskać dodatkową pomoc czy informacje.

Słuchawki są lekkie i wygodne dzięki miękko wyściełanemu pałąkowi, który świetnie dopasowuje się do kształtu głowy oraz miękkim nausznicom. Umożliwiają słuchanie muzyki przez nawet 50 godzin z wyłączoną funkcją adaptacyjnej redukcji szumu, do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją szumu oraz do 4 godzin po ładowaniu przez zaledwie 10 minut! Dzięki zaawansowanej technologii mikrofonu idealnie sprawdzą się przy połączeniach stereo, a wygodny odłączany przewód pozwala słuchać muzyki nawet po rozładowaniu akumulatora. Ponadto połączeniami telefonicznymi można zarządzać za pomocą przycisków na nauszniku. Odtwarzanie muzyki jest automatycznie wstrzymywane po zdjęciu słuchawek Live 460 NC oraz wznawiane, gdy zostaną nałożone z powrotem. Legendarne brzmienie JBL, które można usłyszeć w najsłynniejszych salach koncertowych i klubach na świecie zostało zamknięte w modelu JBL Live 460 NC i jest na wyciągnięcie ręki.

Połączenie wielopunktowe pozwala na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth® na inne. Można bez problemu przełączać się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym. Dzięki funkcji szybkiego parowania Google słuchawki JBL Live 460 NC automatycznie łączą się z urządzeniami z systemem Android. Dodatkowo aplikacja My JBL Headphones pozwala dopasowywać słuchawki do użytkownika. Brzmienie i funkcje słuchawek JBL Live 460NC można z łatwością spersonalizować zmieniając ustawienia korektora, wybierając ulubionego asystenta głosowego, konfigurując ustawienia technologii Smart Ambient i nie tylko.

 

JBL Live 660 NC to model wokółuszny wyposażony w redukcją szumu. Ich potężne przetworniki 40 mm, dzięki którym zapewniają legendarne brzmienie JBL podkreślone wzmocnionym basem. Gdy liczy się tylko muzyka, technologia adaptacyjnej redukcji szumu pozwala wytłumić odgłosy otoczenia, aby nic nie mogło wybić użytkownika z rytmu. Natomiast technologia Ambient Aware pozwala bezpiecznie poruszać się po ulicach z włączoną muzyką, dzięki wzmocnieniu dźwięków otoczenia, a TalkThru umożliwia szybką wymianę zdań bez konieczności zdejmowania słuchawek, dzięki wyciszeniu muzyki i wzmocnieniu mowy. Aktywacja preferowanego asystenta głosowego za pomocą głosu lub dotykając nausznika pozwala uzyskać dodatkowe informacje. Jeśli w aplikacji JBL My Headphones skonfigurowana zostanie funkcja „Hej, Google”, można aktywować funkcje słuchawek JBL Live 660NC za pomocą głosu.

Słuchawki JBL Live 660 NC umożliwiają słuchanie muzyki przez nawet 50 godzin z wyłączoną funkcją adaptacyjnej redukcji hałasu lub do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu i łącznością Bluetooth)! Szybkie ładowanie przez 10 minut zapewnia dodatkowe 4 godziny odtwarzania. Dzięki zaawansowanej technologii mikrofonu są idealne do połączeń stereo, a wygodny odłączany przewód pozwala słuchać muzyki nawet po rozładowaniu akumulatora. Odtwarzanie muzyki jest automatycznie wstrzymywane po zdjęciu słuchawek oraz wznawiane po ich założeniu z powrotem.

JBL Live 660NC są niesamowicie wygodne dzięki pałąkowi pokrytemu tkaniną, który świetnie dopasowuje się do kształtu głowy oraz miękkim nausznicom. Miękkie etui zapewnia ochronę i służy jako pokrowiec podczas podróży. Połączenie wielopunktowe pozwala na łatwe przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth® na inne. Można bez problemu przełączać się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym. Ponadto funkcja szybkiego parowania Google sprawia, że słuchawki JBL Live 660 NC natychmiast łączą się z urządzeniem z systemem Android. Bezpłatna aplikacja My JBL Headphones pozwala dopasowywać słuchawki JBL Live 660 NC do użytkownika. Można w ten sposób z łatwością spersonalizować brzmienie i funkcje słuchawek, zmienić ustawienia korektora, wybrać ulubionego asystenta głosowego, skonfigurować ustawienia technologii Smart Ambient i nie tylko.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo