JBL Tour One – nowe bezprzewodowe słuchawki z redukcją hałasu

JBL Tour One to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z redukcją hałasu. Szczycą się inteligentnym, intuicyjnym interfejsem, doskonałą wydajnością i eleganckim wyglądem. To doskonały wybór dla wymagających użytkowników.

JBL Tour One bezproblemowo eliminują zakłócenia w czasie rzeczywistym dzięki funkcji True Adaptive Noise Canceling. Dzięki temu można bez przeszkód skupić się na swoich pracach lub zanurzyć w ulubionej muzyce. Poziom redukcji hałasu dostosowuje się do zmiany otoczenia w czasie rzeczywistym, jeśli np. użytkownik zdecyduje się na spacer. W prosty sposób można dostroić lub wyciszyć dźwięki otoczenia i głosy za pomocą funkcji Smart Ambient, a także wykonywać krystalicznie czyste połączenia telefoniczne, nawet w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu. Wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku. Certyfikat Hi-Res audio, obsługujący częstotliwości do 40 kHz, zapewnia idealne wrażenia odsłuchowe. Pełnię funkcji słuchawek JBL Tour One odkryć można dzięki bezpłatnej aplikacji My JBL Headphones. JBL Pro Sound z certyfikatem Hi-Res to bogaty, mocny bas oraz ekscytujące wysokie tony. Muzyka zawsze będzie brzmiała niesamowicie dzięki dynamicznym 40-milimetrowym przetwornikom. Słuchawki JBL Tour One posiadają certyfikat audio Hi-Res, obsługujący częstotliwości do 40 kHz, aby zapewnić najlepsze możliwe brzmienie muzyki.

Technologia 4 mikrofonów zlokalizowanych na nausznikach zapewnia dokładne i wyraźne połączenie głosowe – 2 adaptacyjne mikrofony formują wiązkę i zapewniają wyraźną i dokładną reprodukcję głosu; technologia eliminacji echa akustycznego tłumi wszelkie echa i eliminuje hałas. Takie rozwiązanie daje przyjemność rozmowy niemalże twarzą w twarz podczas każdego połączenia głosowego.

Dodatkowo funkcje Ambient Aware i TalkThru pozwalają zarządzać dźwiękami otaczającego świata. Kontrola tych funkcje jest prosta i odbywa się za pomocą naciśnięcia przycisku oraz dostosowania ich w aplikacji.

JBL Tour One może pomóc stworzyć idealny świat, w którym można w pełni skupić się na swoich zadaniach. Jeśli użytkownik potrzebuje cichej przestrzeni, może stworzyć ją za pomocą SilentNow, w której NC jest aktywowane, ale muzyka jest wyłączona. Dodatkowo automatyczne wyłączanie słuchawek po ustalonym przez użytkownika czasie pozwala oszczędzać baterię. Można też uzyskać pomoc w budzeniu się dzięki opcji My Alarm. Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja Auto-Pause – automatyczne wstrzymywania odtwarzania na słuchawkach po ich zdjęciu. Wszystkimi tymi funkcjami steruje aplikacja My JBL Headphones.

Słuchawki JBL Tour One zapewniają łączność przez cały dzień, oferując do 25 godzin odtwarzania z włączoną technologią redukcji szumu i aż do 50 godzin tylko z Bluetooth.

Można w nich również aktywować swojego asystenta głosowego za pomocą jednego dotknięcia lub słowa-klucz, aby uzyskać łatwy dostęp do cyfrowego świata, ponieważ precyzyjna technologia połączeń głosowych zapewnia krystalicznie czyste polecenia.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?