JBL Tune 125 BT – szykuje się kolejny hit producenta?

JBL Tune 125 BT to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe oferujące brzmienie JBL Pure Bass. Wspaniały dźwięk jeszcze nigdy nie był tak łatwo dostępny! To najprostszy sposób, aby cieszyć się ulubioną muzyką.

Słuchawki JBL Tune 125BT, oferują brzmienie JBL Pure Bass i stanowią gotowe, bezprzewodowe rozwiązanie audio do codziennego użytku. Umożliwiają także wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi zapewniają do 16 godzin pracy. To słuchawki, które do pełna ładują się w 2 godziny, a oferowane są w pięknych kolorach. Wyposażone w płaski, nieplączący się przewód są lekkie na tyle, aby można je było wygodnie nosić przez długie godziny. Dodatkowo słuchawki posiadają wbudowane magnesy, dzięki którym można je bezpiecznie nosić na szyi, gdy nie są używane. Połączenie wielopunktowe jest wygodne i pozwala nie przegapić połączenia telefonicznego nawet w czasie pracy na innym urządzeniu.

Od ponad 70 lat firma JBL projektuje systemy tworzące precyzyjny i imponujący dźwięk w dużych obiektach na świecie. Słuchawki JBL Tune 125 BT odtwarzają to samo brzmienie JBL, wytwarzając głębokie i potężne niskie tony.

Technologia Bluetooth 5.0 zapewnia wysoką jakość dźwięku, a ulubione utwory mogą być przesyłane w superwysokiej jakości. Wbudowany akumulator wystarcza na 16 godzin i posiada funkcję szybkiego ładowania. Można je naładować w zaledwie 2 godziny przy użyciu kabla USB typu C. Piętnastominutowe doładowanie zapewnia całą godzinę słuchania muzyki. Bez problemu można też korzystać z asystenta głosowego swojego inteligentnego urządzenia przy użyciu słuchawek. Pilot z 3 przyciskami i mikrofonem pozwala zarządzać muzyką i głośnością.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: 8,6 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Czułość: 96 dB SPL/1 mw

Impedancja: 16 Ω

Profile Bluetooth: HFP v1.5, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.5

Wersja Bluetooth: V5.0

Rodzaj akumulatora: Bateria litowo-polimerowa (3,7 V, 120 mAh)

Czas ładowania: < 2 godz.

Czas odtwarzania: do 16 godz.

Czas rozmów: do 16 godz.

Waga: 16,2 g

Sugerowana cena detaliczna: 179 zł

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?