Jedenaście nowych gier w usłudze GeForce NOW

W tym tygodniu biblioteka usługi GeForce NOW powiększyła się o 11 gier. Wiele z nich to tytuły od twórców niezależnych, dlatego dzisiaj przyglądamy się bliżej grom indie. NVIDIA informuje również o wsparciu techniki DLSS w Mount & Blade II: Bannerlord oraz o darmowym weekendzie na Steam z grą Worms: Zadyma.

Gry indie w centrum uwagi

Tytuły od niezależnych studiów stanowią fundament GeForce NOW. Obecnie usługa oferuje dostęp do prawie 300 gier od twórców niezależnych.

Jedną z nich jest Valheim, która szybko trafiła na listę najpopularniejszych tytułów w platformie Steam. A dzięki GeForce NOW Coffee Stain Publishing oraz Iron Gate AB mogą trafić ze swoim hitem do jeszcze większego grona graczy.

„Udostępniliśmy Valheim w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam i od samego początku NVIDIA pomogła nam rozpropagować grę dzięki usłudze GeForce NOW. W ten sposób nawet użytkownicy komputerów Mac mogą w nią grać”- powiedział Henrik Törnqvist, główny projektant gry w Iron Gate AB.

Terraria to kolejna z najpopularniejszych gier na PC. Ta sandboksowa platformówka od Re-Logic ciągle przyciąga nowych fanów, a dotychczasowi mogą ją ogrywać na coraz większej liczbie swoich urządzeń.

Terraria w streamingu oferowanym przez GeForce NOW to świetna sprawa. Ciągle szukaliśmy rozwiązań pozwalających na to, aby nasza gra była dostępna dla jak największej liczby osób. GeForce NOW pomaga nam osiągnąć ten cel, dając graczom możliwość grania na dowolnym urządzeniu, bez dodatkowych nakładów pracy z naszej strony. Cieszymy się, że zarówno nowi, jak i obecni gracze mogą cieszyć się wszystkim tym, co Terraria ma do zaoferowania, niezależnie od tego czy korzystają z tradycyjnej rozgrywki za pośrednictwem PC, konsoli lub telefonu komórkowego, czy strumieniowania z chmury”- powiedział Ted Murphy, szef strategii biznesowej i marketingu w Re-Logic.

DLSS 2.0 trafia do Mount & Blade II: Bannerlord

Coraz więcej gier wykorzystuje technikę NVIDIA DLSS 2.0 (Deep Learning Super Sampling), a użytkownicy GeForce NOW również czerpią z niej korzyści. Najnowszy przykład Mount & Blade II: Bannerlord, a nieco wcześniej War Thunder. To kolejny sposób wsparcia przez GeForce NOW niezależnych produkcji.

Worms: Zadyma za darmo przez cały weekend

Ponieważ GeForce NOW umożliwia streaming gier PC z popularnych platform cyfrowych, to gdy tylko pojawia się na nich promocja, jak na przykład darmowy weekend z Worms: Zadyma od Team17 na Steam w tym tygodniu, to użytkownicy usługi mogą natychmiast wziąć w niej udział.

11 nowych gier w GeForce NOW

W tym tygodniu do GeForce NOW trafiło 11 nowych tytułów. Szczególną uwagę zwracamy na premierę gry Hellish Quart od polskiego niezależnego studia Kubold. Ta realistyczna bijatyka z wykorzystaniem broni białej dostępna jest teraz na Steamie w cenie obniżonej o 15%.

A oto pełna lista gier, która trafia na GeForce NOW w tym tygodniu:

 • Assassin’s Creed: Wersja Reżyserska (Epic Games Store)
 • Darkest Hour: A Hearts of Iron Game (Steam)
 • Day of Infamy (Steam)
 • Dusk Diver (Steam)
 • Going Under (Steam)
 • Hellish Quart (Steam)
 • Home Behind 2 (Steam)
 • Lumberjack’s Dynasty (Steam)
 • Rise of Industry (Steam)
 • Sniper: Ghost Warrior 2 (Steam)
 • South Park: Kijek Prawdy (Steam)

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?