Kangurek Kao z datą premiery! Zagramy już niedługo

Ponad 20 lat po swoim debiucie, gra Kangurek Kao powróci na konsole PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC już w piątek 27 maja 2022 r!

Kangurek Kao rozpoczął swoją pierwszą przygodę na legendarnej konsoli Dreamcast firmy SEGA w 2000 roku. Teraz, ponad dwie dekady później, Tate Multimedia postanowiło przywrócić platformówkom dawny blask i wysłać Kao na nową ekscytującą przygodę.

Kangurek Kao

Zobacz również: Nowe puzzle Good Loot z motywem z gry Kangurek Kao już wkrótce w sklepach

Dołącz do Kao i wyrusz na poszukiwanie zaginionej siostry, przy okazji odkrywając losy ojca, który przepadł bez wieści dawno temu. Kao podnosi magiczne rękawice bokserskie i przemierza świat, stawiając czoła słynnym mistrzom walki, którzy są pod wpływem niepokojącej, mrocznej mocy. Wszystko to podczas przemierzania kolorowego i tętniącego życiem świata!

Byliśmy zdumieni reakcją graczy, odkąd ogłosiliśmy, że Kangurek Kao powraca na początku tego roku – mówi Kaja Borówko, szefowa studia. W tej nowej odsłonie postanowiliśmy zadbać o to, aby nowy Kangurek Kao zarówno uhonorował swoje poprzednie przygody, jak i zaoferował świeżą, nowoczesną rozgrywkę dla nowych i starych fanów. To całkowity reboot Kangurka Kao i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć reakcję graczy w dniu premiery.

Zobacz również: Zagrajmy w to jeszcze raz – Rayman 2: The Great Escape. Czy gra zestarzała się godnie?

Gry z serii Kangurek Kao sprzedały się dotychczas w ponad 700 000 egzemplarzy na całym świecie, a dostępne były na PC i konsole PlayStation 2, PSP, Nintendo GameCube, Xbox, Game Boy Advance i wspomniany wcześniej SEGA Dreamcast. W swojej najnowszej przygodzie Kao będzie używał rękawic bokserskich, aby przebić się przez przeciwników, torując sobie drogę do chwały poprzez pokonywanie przeszkód.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu Gaming i Mobile

Kontakt: m.chrzczonowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?