REKLAMA

Kolejne majowe promocje w Huawei – w tym najnowsze laptopy w atrakcyjnych cenach

Huawei przygotował kolejną promocyjną ofertą dla osób, które szukają urządzeń marki w atrakcyjnych cenach lub zestawach. Oferta potrwa do 2 czerwca. Obejmuje wybrane smartfony, tablety, smartwatche i słuchawki marki, a do 23 maja – również najnowsze laptopy, w tym MateBook D 16 i D 15.

Nowa oferta promocyjna dostępna jest w sklepie internetowym huawei.pl, oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepach Decathlon, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom. Oferta różni się w zależności od sklepu, szczegóły znajdują się u partnerów.

REKLAMA

Majowa oferta Huawei to świetna okazja na zakup fotograficznego smartfona P40 lite w zestawie z najnowszą opaską sportową Huawei Band 6 w rekomendowanej cenie 999 zł. W ofercie można kupić również smartwatche i opaski sportowe pozwalające monitorować sen, stres, a także dbać o zdrowie – Watch GT 2 Pro dostępny jest za 1099 zł, Watch GT 2 (42 mm) w wersji eleganckiej w cenie 799 zł, a Band 4 za 99 zł. Osoby, które szukają bezprzewodowych słuchawek, mogą kupić w promocyjnej cenie słuchawki FreeBuds Pro za 599 zł lub najnowsze FreeBuds 4i w cenie 299 zł.

W nowej cenie można kupić również tablety Huawei oraz najnowsze laptopy, w tym MateBook D 15 z procesorem Intel 11. i 10. generacji oraz najnowszy, pierwszy 16-calowy laptop marki MateBook D 16 w cenie 3 499 zł.

Lista produktów objętych promocją:

Nazwa urządzenia: W zestawie z: Cena promocyjna:
Smartfon Huawei P40 lite Opaska Band 6 999 zł
Smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro 1099 zł
Smartwatch Huawei Watch GT 2 Elegant Edition (42 mm) 799 zł
Słuchawki Huawei FreeBuds Pro 599 zł
Słuchawki Huawei FreeBuds 4i 299 zł
Opaskasportowa Huawei Band 4 99 zł
Tablet MatePad T10s 32 GB WiFi 649 zł
Tablet MatePad T10 32 GB WiFi 549 zł
Tablet MatePad T8 32 GB 449 zł
Laptop MateBook D 16 3 499 zł
Laptop MateBook D 15 (Intel 11. generacji) 3 499 zł
Laptop MateBook D 15 (Intel 10. generacji) 3 199 zł

Klienci huawei.pl, którzy chcą rozłożyć płatność za swoje zakupy na raty, mogą skorzystać z 36 rat 0% – wybierając odpowiednią opcję na etapie wyboru formy płatności, klient zostanie przekierowany na stronę PayU, na której będzie musiał wypełnić formularz podając swoje dane. Decyzja kredytowa zostanie przekazana w ciągu kilku minut. Minimalna wartość zamówienia, które można rozłożyć na raty, to 300 zł.

Klienci sklepu huawei.pl mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert, takich jak:

REKLAMA

3-letnia gwarancja na kupiony laptop – przy zakupie urządzenia na huawei.pl, standardowa dwuletnia gwarancja zostanie wydłużona o dodatkowy rok. Wśród produktów objętych tą promocją znajdują się najnowsze laptopy Huawei z serii MateBook X, MateBook X Pro, MateBook 13, MateBook 14, MateBook D 14, MateBook D 15, a także najnowszy laptop w portfolio Huawei – MateBook D 16.

Jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smarftona w ciągu 3 miesięcy od zakupu – oferta ta dotyczy smartfonów zakupionych w sklepie huawei.pl i obejmuje wybrane urządzenia z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz model Y6p.

Bezpłatna dostawa na następny dzień roboczy, pod warunkiem złożenia zamówienia i opłacenia go przed godziną 12:00.

20 zł zniżki na zakupy na huawei.pl za wystawienie opinii o produkcie, który został również zakupiony w huawei.pl. W celu otrzymania kuponu, należy zalogować się do swojego konta bądź zarejestrować się, przejść na kartę użytkowanego produktu i zostawić opinię pod produktem. Następnie użytkownik musi zrobić zrzut ekranu z wystawioną opinią i przesłać ją na adres e-mail: sklep@huawei.com. Opinia zostanie sprawdzona przez moderatorów pod kątem zgodności z regulaminem, a po weryfikacji, klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie huawei.pl. Minimalna wartość zakupów musi wynosić 21 zł. Kupon będzie ważny przez 14 dni. Regulamin promocji znajduje się na stronie huawei.pl.

Użytkownicy huawei.pl mogą też otrzymać 50 zł za zapisanie się do newslettera – każdy nowy subskrybent otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie o wartości min. 300 zł.

W sklepie huawei.pl można znaleźć szeroką gamę produktów producenta: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej.

Na odwiedzających sklep codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. Jest to cykliczna oferta na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity – dostępne wyłącznie w tym dniu.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo