Lenovo Legion Phone Duel 2 – nowy najlepszy telefon dla graczy?!

Nowy Lenovo Legion Phone Duel 2 nadal zaskoczy Cię swoim rozmiarem. To najnowszy smartfon marki sprzętu do gier Lenovo Legion, będący następcą oryginalnego Phone Duel, który niegdyś był najlepiej ocenianym telefonem do gier.

Duel 2 wykorzystuje niektóre z funkcji swojego poprzednika – ma wyskakujący aparat na boku, szybkie ładowanie 90 W, port USB-C i kilka głośników przednich – i wprowadza również kilka ważnych zmian. Po pierwsze, Lenovo Legion Phone Duel 2 jest ogromny – jego wyświetlacz ma 6,92 cala i jest nawet większy niż gigantyczny Samsung Galaxy S21 Ultra z 6,8-calowym ekranem.

Częstotliwość odświeżania ekranu wynosi 144 Hz, co jest konkurencyjną częstotliwością, ale kolejną dziką specyfikacją jest częstotliwość wprowadzania dotykowego przy 720 Hz, która jest wyższa niż w jakimkolwiek innym telefonie. Oznacza to, że wyświetlacz skanuje w poszukiwaniu dotyku 720 razy na sekundę, dzięki czemu błyskawiczne reakcje w grach mobilnych są znacznie bardziej responsywne. W Legion Phone Duel 2 jest również wbudowany wentylator, dzięki czemu telefon zachowuje chłód podczas grania.

Oprócz tych wszystkich  funkcji do gier, Lenovo Legion Phone Duel 2 ma wszystkie inne specyfikacje najlepszych telefonów komórkowych. Ma chipset Snapdragon 888, 12 GB lub 16 GB pamięci RAM, baterię 5500 mAh, ładowanie 90 W, aparat główny 64 MP, aparat przedni 44 MP, łączność 5G i kompatybilność z Wi-Fi 6.

Lenovo Legion Phone Duel 2 ma kosztować 699 GBP czyli około 3600-4000 zł w zależności pewnie od specyfikacji jaką wybierzecie. 

Źródło: cnet

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?