Limitowane laptopy Dream Machnies w Komputronik!

Dream Machines to marka specjalizująca się w tworzeniu najlepszych rozwiązań dla gamerów. Ich komputery zapewniają każdemu gamerowi najwyższe osiągnięcia poprzez najbardziej zaawansowany sprzęt, jaki jest dostępny na rynku. Teraz te wyjątkowe komputery można kupić w Komputronik.

Od lat Komputronik stawia na e-sport. Ekipa Komputronik Gaming skupia wokół siebie środowisko najlepszych graczy, a z jej eksperckiej wiedzy korzystają tysiące graczy w całym kraju. Teraz Komputronik idzie krok dalej i nawiązuje współpracę z Dream Machines.

Zobacz również: SteelSeries przedstawia nowe klawiatury – Apex Pro Mini oraz Apex Pro Mini Wireless

Sprzęt tworzony przez Dream Machines opiera się wyłącznie o najwyższej jakości części przeznaczonych do gier, co tworzy surrealistyczne doświadczenia. W ofercie Komputronik znajdziemy kilkanaście laptopów stworzonych przez Dream Machines. W zależności od wykorzystanych części ceny komputerów zaczynają się już od 3 599 zł. Dream Machines RG3050Ti-15PL20 posiada procesor Intel Core i5, 16 GB RAM, który można rozszerzyć aż do 64 GB i kartę graficzną NVIDIA Geforce RTX 3050 Ti. Kolejną ciekawą propozycją jest Dream Machines G1650-17PL75. Niezwykłą wydajność zapewnia procesor Intel Core i7, 16 GB RAM, szybki dysk SSD o pojemności 500 GB oraz karta NVIDIA GeForce GTX 1650.

Najbardziej wymagający gracze docenią konfigurację Dream Machines RT3070-15PL36. Ten gamingowy potwór ma procesor AMD Ryzen 9, 16 GB RAM, kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070 oraz dysk SSD o pojemności 1000 GB. Taka konfiguracja sprawi, że gra w każdy tytuł będzie czystą przyjemnością!

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?