Lipiec w Game Pass: niejedna okazja do zbudowania własnej legendy!

W lipcu z pewnością nie będzie miejsca na nudę! Pierwszy wakacyjny miesiąc przynosi w Game Passie pełen wachlarz gier, pozwalający nieprzerwanie rozwijać kreatywność. Począwszy od strategii, przez symulacje, po RPGi – będzie się działo. Ponadto, znajdzie się także coś dla fanów Jana Błachowicza, bardziej sielskich (pozornie) klimatów oraz krwawej jatki.  

Już dziś – 8 lipca – w Game Passie będziemy mogli wcielić się w rolę wodza bananowej republiki za pośrednictwem Tropico 6 (konsola, PC i chmura). Zadanie to wcale nie będzie usłane różami, bo prezydentura wymaga rozwijania swojej krainy od podstaw. Niemniej, spokojnie – całość utrzymana jest w humorystycznej atmosferze.  

Kolejna produkcja, w której będziemy mogli odbyć drogę „od zera do bohatera” to UFC 4 (konsola). Wyzwaniem dla graczy będzie zbudowanie własnej pozycji i powtórzenie sukcesu „legendarnej polskiej siły”, pnąc się w górę rankingu, zdobywając pas mistrza największej federacji MMA na świecie i broniąc go.  

Zobacz również: Nintendo Switch OLED zaprezentowany! Znamy datę premiery i cenę

Ponadto, od tego samego dnia w ramach Xbox Cloud Gaming dostępna będzie Dragon Quest Builders 2, w której wcielimy się w herosa obdarzonego mocą kreacji, stawiającego czoła siłom ciemności. 

Już tydzień później – 15 lipca – będzie można zasiąść za kierownicą traktora w Farming Simulator 19 (konsola, PC, chmura). Tu również celem graczy będzie stworzenie własnego imperium (cokolwiek innego od tropikalnego) i uzyskanie tytułu najlepszego farmera na świecie.  

Odskocznią od strategicznego myślenia będzie Bloodroots (konsola, PC, chmura). Głównym bohaterem tytułu jest mściciel, odpłacający się swojej (byłej) ekipie za niedawną zdradę. Wszystko to utrzymane w konwencji Westernu.  

 Z kolei znane już z Game Passa na konsole i PC The Medium od teraz będzie również dostępne w chmurze. Dzięki niej, będziemy mogli zbadać tajemnicę „drugiej strony świata” – ukrytej w Krakowie i okolicach. W tym miejscu warto też przypomnieć, że xCloud działa już nie tylko na urządzeniach z systemem Android, ale również na PC oraz na systemie iOS poprzez przeglądarkę. Wystarczy wejść na xbox.com/play i cieszyć się grą w chmurze z dowolnego miejsca na ziemi.  

Co więcej, na nowych użytkowników wciąż czeka promocja, umożliwiająca zakup subskrypcji Xbox Game Pass za jedyne 4 zł za pierwsze 3 miesiące. 

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?