Lodówki w trybie wakacyjnym – z kostkarką, dozownikiem zimnej wody, oszczędnością energii i kontrolą temperatury

W wakacje chcemy cieszyć się tylko urlopem, doskonałą pogodą oraz chłodnymi przekąskami i napojami. Dzięki różnorodnej ofercie lodówek Hisense i innowacyjnym rozwiązaniom
w postaci zawsze zimnej, świeżej wody z wbudowanego dozownika oraz kostkarką niestraszne będą upalne dni. Dodatkowo chłodziarki Hisense zapewnią owocom i warzywom sezonowym idealne warunki przechowywania, a gdy cała rodzina wyjedzie na urlop, specjalny tryb wakacyjny zadba o oszczędność energii.

Świeże warzywa i owoce
Przygotowania do gorącego lata możesz zacząć już w domu. Nowoczesne lodówki Hisense posiadają innowacyjne rozwiązania, które przydadzą się w upalne dni. Na przykład funkcja Super Freeze
w chłodziarkach typu side by side pozwala szybko obniżyć temperaturę w zamrażarce do co najmniej -18 ℃, wytwarzając ultrazimne powietrze. Pozwala to zachować oryginalny smak potraw albo błyskawicznie przygotować kostki lodu do zimnych napojów.
Sezonowe owoce i warzywa można natomiast przechowywać w chłodziarce Hisense, bez obawy o utratę ich wartości odżywczych. W specjalnej szufladzie Fresh Crisper, dostępnej w różnych typach lodówek Hisense, temperatura jest nieco wyższa niż w pozostałej części lodówki, a przechowywane tam produkty będą świeże przez długi czas.

Hisense

Hisense

Zimne napoje, kiedy chcesz
Dobrym rozwiązaniem na czas wakacji są także lodówki side by side Hisense z dozownikami wody,
np. model RS694N4GBE. Dzięki temu, można szybko ugasić pragnienie świeżą, zawsze chłodną wodą, bez otwierania lodówki. Niektóre typy chłodziarek Hisense posiadają również zewnętrzne kostkarki, więc dodanie lodu do odświeżających napojów jest bajecznie proste.

Lodówka czy zamrażarka? A może obie?
W dużych, rodzinnych lodówkach typu Multi door, np. model Hisense RQ563N4GB1 nie trzeba martwić się o miejsce. Nie tylko dzięki wielu półkom i szufladom. Funkcja Triple Zone Cooling sprawi, że część komory zamrażarki łatwo przekształcić w lodówkę w mgnieniu oka. Lodówka ma trzy różne komory z elastycznymi temperaturami – chłodziarkę, zamrażarkę i komorę My Fresh Choice, każda z własnymi elementami sterującymi. Strefę My Fresh Choice można wykorzystać jako lodówkę do przechowywania świeżych produktów sezonowych wiosną i latem, a następnie przekształcić ją w zamrażarkę poza sezonem. Dodatkowo strefa My Fresh Choice to możliwość ustawienie trzech różnych trybów temperatury: -5 ℃ (miękkie zamrażanie), -12 ℃ (średnie zamrażanie) i -18 ℃ (głębokie zamrażanie). To zapewnia stabilną
i precyzyjną temperaturę oraz wilgotność do przechowywania świeżej żywności. Funkcje Triple Zone Cooling i strefa My Fresh Choice przydają się również, gdy potrzebujesz więcej miejsca w zamrażarce, aby schłodzić ciasto lub przechować domowe lody, więc jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi gotować i eksperymentować w kuchni.

Tryb wakacyjny
Nowoczesne lodówki Hisense to nie tylko innowacyjne sposoby przechowywania i mrożenia żywności. Hisense dba także o to, by dzięki inteligentnym rozwiązaniom użytkownicy nie martwili się o zużycie energii, gdy wyjeżdżają na dłuższy urlop. Dzięki specjalnemu trybowi wakacyjnemu w chłodziarko-zamrażarkach typu French door RQ563N4GB1 komora lodówki ustawi temperaturę na 15 ℃, dzięki czemu można w pełni cieszyć się z lata na wyjeździe – bez troski o wysokie zużycie energii w domu.
Wszystkie lodówki Hisense mogą również pochwalić się niezawodną wydajnością i elastycznym wnętrzem z wieloma opcjami przechowywania. Lodówki Hisense są dostępne w szerokim asortymencie, który obejmuje różne pojemności, kształty, rozmiary, wzornictwo, a także przedział cenowy.

Więcej informacji o Hisense znajdziesz na: https://pl.hisense.com/

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?