Louis Vuitton Horizon Light Up – głośnik z kolekcji Thanosa

Louis Vuitton ujawnił swoją kolejną wyprawę w kierunku produktów technologicznych: głośnik Horizon Light Up za 2890 dolarów, który wygląda mniej jak gadżet lub element mody, a bardziej jak artefakt o niewypowiedzianej kosmicznej mocy z następnego filmu Marvela.

Według Louisa Vuittona chodzi o to, by głośnik Horizon służył jako artystyczne centrum Twojego salonu lub stroju, unikalne połączenie mody i technologii, które ma na celu zakwestionowanie tego, jak powinien wyglądać przenośny głośnik, cel, w którym bez wątpienia osiągnął sukces.

Firma twierdzi, że głośnik Horizon jest inspirowany torebką Toupie o podobnym pozaziemskim kształcie, która ma podobny, przypominający UFO design (i, nawiasem mówiąc, jest sprzedawany w podobnym przedziale cenowym 2000 USD plus).

Zobacz również: WhatsApp pozwoli Ci dołączyć do rozmów grupowych po ich rozpoczęciu

Horizon wyposażony jest w 3 calowy subwoofer, dwa 0,75-calowe głośniki wysokotonowe, trzy mikrofony do połączeń głosowych, baterię pozwalającą na grę do 15 godzin odtwarzania bez ładowania, dołączoną stację dokującą do ładowania oraz Bluetooth 5.1 i AirPlay 2. 

Głośnik Louis Vuitton Horizon Light Up jest już dostępny do zamówienia na stronie Louis Vuitton.

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?