Marcowy rekord Game Passa: aż 37 nowych tytułów

Tego nie można było się spodziewać! Drugie marcowe rozdanie Xbox Game Pass przyniosło największe rozszerzenie katalogu usługi w jej historii. Dzięki temu w ciągu jednego miesiąca dołączyło do niej aż 37 nowych pozycji, a wśród nich, m.in.: Outriders, Octopath Traveler, Yakuza 6:The Song of Life.

Od przybytku głowa nie boli

Dzięki Game Passowi coraz trudniej zadać sobie pytanie: W co by tu kolejnego pograć? Portfolio subskrypcji jest coraz szersze. Regularnie dodawane kolejne produkcje sprawiają, że gracze coraz częściej muszą zmieniać swoje priorytety odnośnie wyboru gier. W efekcie zagwozdką staje się w jaką postać wcielić się następnie – w podróżnika, pilota, gangstera czy… w kwiatek? Jest z czego wybierać.

Z nowego rozdania już teraz dostępne jest Undertake (chmura, konsola, PC) – przezabawna i pozytywnie oceniana przez krytykę przygodówka w świecie potworów. Już 18 marca do puli dołączą: Empire of Sin (chmura, konsola, PC), Nier: Automata, Torchlight II (oba na PC) i wielce oczekiwany kąsek dla fanów lotów odległej galaktyce Star Wars: Squadrons (konsola).

Za kolejne siedem dni, już 25 marca, do biblioteki XGP wejdą: Genesis Noir (konsola, PC), Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition (chmura, konsola, PC), Supraland (PC). Ponadto, tego samego dnia w katalogu pojawią się Octopath Traveler (konsola, PC) oraz gratka dla amatorów japońskiej mafii Yakuza 6: The Song of Life (chmura, konsola, PC).

Na zakończenie miesiąca czekać będzie przygodówka Narita Boy (chmura, konsola, PC) a kwiecień otworzy premiera – stworzone przez polskie studio People Can Fly – Outriders, w których będą mogli wyżyć się miłośnicy strzelanek.

To jednak nie wszystko! W tym miesiącu premierę mają trzy rozszerzenia, do odpowiednio Minecrafta, Sea of Thieves i The Outer Worlds. DLC ostatniej pozycji o tytule Murder on Eridanos jest dostępne od dziś – 17 marca. Propozycja ta rzuca graczy w sam środek intrygi i zagadkowej śmierci najbardziej znanej osobistości w kolonii Halcyon, rzeczniczki prasowej korporacji Rizzo o znamiennym nazwisku Halcyon Helen. Dodajmy, iż do zbrodni doszło na dzień przed premierą nowej marki alkoholu produkowanego przez ów kompanię o nazwie Spectrum Brown.

Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem.

A już za moment ogłoszone zostaną kolejne nowości!

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo