Metro Exodus Enhanced Edition – gra powróci z DLSS 2.0 oraz lepszą wersją ray tracingu

Metro Exodus to nie tylko znakomita gra, ale także jeden z pierwszych tytułów wspierających karty RTX. I wygląda na to, że grę czeka jeszcze nieco usprawnień.

Przy okazji wejścia na konsole nowej generacji, wersja Enhanced Edition wśród ulepszeń ma także otrzymać pełne wsparcie technologiczne na wersję pecetową. Wśród nich wyróżnia się chociażby Advanced Ray Traced Reflections oraz wsparcie dla DLSS 2.0. Gra ma znacząco poprawić wydajność. Szykuje się zatem ponowne przejście gry dla wielu fanów.

Zobacz również: DLSS oficjalnie udostępniony jako wtyczka do Unreal Engine 4!

Opis: Nadszedł rok 2036. Ćwierć wieku po tym, jak wojna atomowa zniszczyła Ziemię, kilka tysięcy ocalałych ludzi wciąż trzyma się przy życiu w podziemiach zrujnowanej Moskwy, w tunelach metra. Zmagają się z trującymi żywiołami, walczą ze zmutowanymi potworami i nadprzyrodzonymi, przerażającymi dziwami, trawił ich też płomień wojny domowej. Teraz, jako Artem, musisz uciekać z metra i stanąć na czele grupy zwiadowców z Zakonu Spartan. Udasz się w niesamowitą podróż przez kontynent i postapokaliptyczne dzikie ostępy rozciągające się na terenie Rosji w poszukiwaniu nowego życia na Wschodzie. „Metro Exodus” to fabularna strzelanka pierwszoosobowa ze studia 4A Games łącząca w sobie takie elementy jak śmiertelnie niebezpieczne walki, skradanie się, eksploracja i horror surwiwalowy w jednym z najbardziej wciągających światów, jakie kiedykolwiek stworzono. Przemierzaj dzikie ostępy na terenie Rosji przez rozległe, nieliniowe poziomy i stań się częścią ekscytującej historii rozgrywającej się w ciągu całego roku – od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźne szpony zimy nuklearnej. Gra „Metro Exodus” zainspirowana książkami Dmitrija Głuchowskiego opowiada dalszy ciąg historii Artema w największej przygodzie w uniwersum „Metro”, jaka powstała do dziś.

Zastępca redaktora naczelnego

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?