REKLAMA

Microsoft Edge jest teraz najszybszą przeglądarką na świecie!

Twórca oprogramowania stopniowo dodawał nowe funkcje do Edge w ciągu ostatniego roku, aby poprawić wydajność i skrócić czas uruchamiania. Te dodatki pozwoliły firmie Microsoft ogłosić się zwycięzcą w zakresie wydajności, nawet gdy Google wypuszcza dziś Chrome 91.

„Microsoft Edge będzie najlepiej działającą przeglądarką w systemie Windows 10, kiedy Microsoft Edge w wersji 91 zostanie wydany pod koniec tego tygodnia” – mówi zespół Microsoft Edge w poście na blogu. „Więc dlaczego możemy to powiedzieć? To proste: przyspieszenie uruchamiania i karty uśpienia ”.

Zobacz również: Możesz teraz ukryć polubienia na Instagramie i Facebooku

Microsoft po raz pierwszy zaczął wprowadzać nową funkcję przyspieszania uruchamiania w Edge w marcu, twierdząc, że sprawia, że ​​uruchamianie przeglądarki jest nawet o 41 procent szybsze.

REKLAMA

Edge automatycznie zwalnia teraz zasoby systemowe dla nieaktywnych kart, co pomaga nowym kartom działać lepiej lub powstrzymuje przeglądarkę przed obciążaniem pamięci i zasobów procesora w tle. Microsoft pracuje również nad oddzielnym trybem wydajności dla Edge, który jest obecnie w fazie testów.

Źródło: theverge

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo