REKLAMA

Mistrzostwa Świata League of Legends – wiemy gdzie się odbędą!

Mistrzostwa Świata League of Legends 2021 odbędą się w Shenzhen w Chinach, ogłosiło Riot Games pod koniec piątku. Finał Mistrzostw Świata odbędzie się 6 listopada na Universiade Sports Center, stadionie o pojemności 60 000 miejsc, na którym znajduje się klub piłkarski Shenzhen FC.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy w tym roku przesunąć granice rozrywki i sportu podczas Mistrzostw Świata 2021 i zdefiniować kolejne 10 lat LoL Esports” – powiedział John Needham, globalny dyrektor ds. E-sportu w Riot Games. „Shenzhen to najbardziej konkurencyjne i innowacyjne miasto Chin z tysiącami zaawansowanych technologicznie start-upów i przedsiębiorczości, więc uznaliśmy, że to idealny krajobraz na organizację naszych finałów”.

Wydarzenie zwykle zmienia się z roku na rok między krajami-gospodarzami w Azji, Ameryce Północnej i Europie, ale 2021 to drugi rok z rzędu, w którym odbędzie się w Chinach. Zeszłoroczne finały były imprezą ograniczoną; pierwotnie miał się odbyć w kilku miastach w Chinach, ostatecznie został ograniczony do Szanghaju, a gracze znaleźli się w bańce kwarantanny.

REKLAMA

Szczegóły dotyczące wczesnych rund turnieju dopiero nadejdą, podało Riot Games w swoim ogłoszeniu.

Źródło: theverge

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo