Natalia Szroeder ambasadorką marki Lenovo Yoga

Jedna z czołowych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek tekstów, Natalia Szroeder, rozpoczęła współpracę z Lenovo. Artystka została nową ambasadorką marki i twarzą rodziny produktów Yoga, które wyróżniają się eleganckim designem, wysoką wydajnością oraz mobilnością za sprawą smukłej konstrukcji i niewielkiej wagi.

Roczna współpraca, która została ogłoszona w wyjątkowym terminie – Międzynarodowym Dniu Jogi oraz Święcie Muzyki – obejmie treści publikowane w mediach społecznościowych artystki oraz na oficjalnych kanałach Lenovo Polska, konkurs dla fanów, a także sesję zdjęciową i specjalnie przygotowany materiał video. Fani będą mogli obejrzeć sceny z dnia artystki w trakcie których towarzyszy jej Yoga Slim 7, tłem nagrań są malownicze i rozpoznawalne miejsca w Warszawie.

„Jestem podekscytowana współpracą z Lenovo. Ostatni okres jest dla mnie przełomowy i tym samym wymagający. Czy to pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać – czy to do studia, czy na formalne i mniej formalne spotkania. Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu”. — komentuje Natalia Szroeder. 

Zobacz również: Gorące lato z grami wykorzystującymi technikę NVIDIA DLSS oraz ray tracing

„Natalia to jedna z najpopularniejszych, najbardziej utalentowanych oraz wyróżniających się piosenkarek młodego pokolenia. Jej pasja do muzyki, zaangażowanie i kreatywność doskonale wpisują się w charakter marki Lenovo. Podobnie jak jej twórczość, my również stale ewoluujemy, wprowadzając innowacje, które wyznaczają nowe trendy. Nasze laptopy są wszechstronne i tym samym świetnie sprawdzą się jako narzędzia biznesowe, multimedialne, rozrywkowe czy mobilne. Odgrywają rolę idealnego technologicznego kompana dla osób, które podobnie jak Natalia, stawiają na nieszablonowość, ale również cenią komfort oraz piękno”. – mówi Wojciech Zaskórski, General Manager Lenovo Polska.

Kampania będzie realizowana poprzez działania digital oraz PR. Klip reklamowy z udziałem Natalii Szroeder i jej laptopa Yoga Slim 7 można obejrzeć pod linkiem: https://youtu.be/WfuPRrkNt3M

Lenovo Yoga Slim 7 to ultramobilny laptop, który świetnie sprawdzi się zarówno jako narzędzie do pracy, jak i multimedialne centrum rozrywki. Wyróżnia się stylowym wzornictwem w eleganckiej oraz modnej łupkowej szarości i baterią wystarczającą nawet na 19 godzin działania. Laptop został wyposażony w wydajne procesory, dzięki którym wyróżnia się wyjątkową szybkością działania i reakcji. Ekran z matrycą Full HD, zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™, oferuje niebywałą jakość szczegółów, zaś w połączeniu z trójwymiarowym dźwiękiem z technologią Dolby Atmos® gwarantuje sensoryczne doznania na najwyższym poziomie. Więcej o produkcie można przeczytać tutaj.

Źródło: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?