NEWLINE Flex – poznaj możliwości dotykowego monitora na biurko.

Widzisz Newline Flex – myślisz wygoda! Ten monitor jest odpowiedzą na wszystkie cyfrowe potrzeby. Jego możliwości sprawią, że zrozumiesz czym naprawdę jest komfort pracy.

Na pierwszy rzut oka jest to 27-calowy monitor 4K UHD wyposażony w ruchomą kamerę 4K. W obudowie kryje się 8 mikrofonów z redukcją szumu i echa. Do dyspozycji mamy też wysokiej jakości zestaw głośników 2.1 o łącznej mocy 20W. Tryb wideokonferencji pomaga lepiej słyszeć uczestników spotkania, zaś tryb muzyki uwalnia moc subwoofera i zamienia urządzenie Newline Flex w zestaw Hi-Fi. W zestawie znajduje się również aktywny pisak.

Newline FLEX bardzo szybko i precyzyjnie reaguje na dotyk. Można pisać po ekranie, rysować i dotykowo zamykać okna. Można powiększać dwoma palcami i przesuwać. Można obsługiwać monitor podobnie jak smartfona mając do dyspozycji znacznie większą przestrzeń roboczą.

Do komunikacji

Otwarta przestrzeń w biurze tzw. open space to rozwiązanie stosowane przez wiele firm. Często biurka nie są przypisane do konkretnych osób, a rezerwowane i zajmowane przez pracowników, którzy pojawiają się w biurze w wybrane dni. Newline FLEX ustawiony na takim biurku można podłączyć do laptopa (plug and play) i wygodne pracować.  Dodatkowo Flex posiada port na opcjonalny moduł SDM. Niewielki moduł umieszczony w obudowie Newline Flex (plug&play) zmienia monitor w kompletny komputer PC i terminal wideo z funkcją dotyku.

Wideokonferencje nigdy nie były tak wygodne. Szybkie, dotykowe wywoływanie spotkania. Możliwość manualnego ustawienia kamery w zakresie 100° (od -20° do 80°). Duża przestrzeń i krystaliczny obraz. Dodatkowo można łatwo wyciszać mikrofon i wyłączać kamerę korzystając z fizycznych przycisków na obudowie.

Do kreatywnej pracy

Praca z projektami to czysta przyjemność. Wystarczy jednym ruchem pochylić Newline FLEX w zakresie od 10° do 45° i korzystając z aktywnego pisaka nanosić swoje komentarze i uwagi. Można przy tym – dzięki funkcji Palm Rejection – wygodnie oprzeć dłoń na monitorze.

Omawianie grafik, rysunków technicznych czy zdjęć rentgenowskich to codzienność projektantów, architektów i lekarzy. Co doceniają? Możliwość dotykowego powiększania, szybkie zaznaczanie wybranych elementów aktywnym pisakiem i jakość bez kompromisów. Za wysoką precyzję dotyku odpowiada tu pojemnościowa technologia P-CAP. Obsługa jest intuicyjna przede wszystkim dlatego, że monitor rozpoznaje gesty Windows. Dzięki temu można powiększać, żeby lepiej widzieć i bardziej precyzyjnie zaznaczyć, a także przesuwać, nanosić notatki na dokumentach i je wymazywać.

Dużo do napisania? Wystarczy podłączyć klawiaturę. Dotyk pomaga w nanoszeniu zmian, przesuwaniu czy zamykaniu okien. Zdecydowanie przenosi pracę na wyższy poziom komfortu.

 

Do zabawy

Dzieci uwielbiają elektronikę. Z Newline FLEX uczą się przez zabawę pisząc jak po kartce papieru. Aktywny pisak z czułością 1024 stopni nacisku jest bardzo wrażliwy. Pozwala wyświetlać różne warianty grubości linii i ćwiczyć rysowanie. Przednia szyba ochronna Newline FLEX jest zespolona z panelem LCD dzięki zastosowaniu certyfikowanej technologii Optical Bonding. Podnosi to bezpieczeństwo, daje wygodę i precyzję pisania oraz gwarantuje znakomity obraz.

Specyfikacja techniczna:

Model TT-2721AIO
Ekran
Rozmiar ekranu 27″
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Proporcje ekranu 16:9
Jasność 350 cd/m² (Typ.)
Kontrast 1000:1
Dotyk
Powierzchnia dotykowa Certyfikowany Optical Bonding/ Odporny na rozmazania
Techonologia dotyku Pojemnościowa (Multi Touch)
Typ dotyku Palec/ Aktywny Pisak z technologią Palm Rejection
Narzędzia Aktywny Pisak (MPP 1.51, 1024 punkty nacisku, wysoka precyzja)
Kamera i Mikrofony
Rozdzielczość kamery                         4K/UHD
Pole widzenia 120° FOV Lenses
Kąt obrotu kamery -20° do 80°
Windows Hello Tak
Mikrofon Zestaw 8 Mikrofonów
Automatyczna regulacja wzmocnienia Tak
Aktywna redukcja hałasu Tak
Eliminowanie echa akustycznego Tak
Głośniki
System Audio 2.1 High Quality System
Maksymalna moc wyjściowa 2 x 5W + 10W Subwoofer
Porty
Wejścia / Wyjścia USB Type-C 3.1, 1st Gen (Moc wyjściowa60W) × 1, HDMI 2.0 (4K@60Hz) × 1, USB-A 3.0 × 1, Line In (Jack 3,5 mm) x 1, USB-B 3.0 (Touch) × 1, Line Out (Jack 3,5 mm) × 1
Możliwość aktualizacji systemu Intel SDM Ready (SDM-L)
Inne
Waga 10,2 Kg
Zabezpieczenie Kensington Lock

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?