HyperX Cloud III – bezprzewodowe słuchawki zaprezentowane podczas targów Gamescom

HyperX ogłosił premierę bezprzewodowej wersji zestawu słuchawkowego do gier HyperX Cloud III.

Słuchawki Cloud III Wireless łączą dobrze znany komfort i imponujący dźwięk z czasem pracy baterii wynoszącym nawet 120 godzin, oferując wciągające wrażenia z gier, bez konieczności podłączania kabla. Dzięki przeprojektowanym 53-milimetrowym przetwornikom i dożywotniej licencji DTS® Headphone:X® aktywowanej za pomocą oprogramowania NGENUITY, słuchawki Cloud III Wireless sprawdzą się doskonale zarówno w grach, rozrywce, jak i podczas pracy.

HyperX Cloud III Wireless wykorzystuje teraz nowe funkcje i prezentuje imponujący, nowoczesny design, jednocześnie gwarantując wyjątkowe wrażenia akustyczne. Cloud III Wireless podnosi poprzeczkę komfortu, jakości dźwięku i trwałości znanych z serii Cloud, jeszcze wyżej.

Cloud III Wireless zapewnia płynną obsługę dzięki wygodnemu wbudowanemu sterowaniu dźwiękiem i mikrofonem. Odłączany mikrofon o średnicy 10 mm ze wskaźnikiem wyciszenia LED oferuje jeszcze czystszy dźwięk w porównaniu do poprzedników. Użytkownicy mogą bez trudu regulować głośność i wyciszać mikrofon bezpośrednio z nausznika zestawu słuchawkowego. Dodatkowo, mikrofon jest wyposażony w wewnętrzny filtr z metalowej siatki, eliminujący potrzebę stosowania pop-filtra. Mikrofon zapewnia wyjątkową jakość dźwięku spełniającą potrzeby związane zarówno z grami, jak i komunikacją. Wskaźnik LED informujący o wyciszeniu mikrofonu pozwala użytkownikom komunikować się bardziej świadomie i komfortowo.

Słuchawki Cloud III Wireless wykorzystują w pełni metalową ramę ze stalowym pałąkiem i aluminiowymi widełkami zapewniającymi charakterystyczną dla produktów HyperX trwałość. Konstrukcja słuchawek łączy w sobie solidność z wysokiej jakości komfortem miękkiej skóry. Wraz z pluszowymi nausznikami z pianki zapamiętującej kształt i dodatkową wyściółką na pałąku, oferują wygodne dopasowanie, pozwalając graczom w pełni poddać się immersji.

Cloud III Wireless korzysta z szybkiego połączenia bezprzewodowemu 2,4 GHz, gwarantującego niezawodny dźwięk bez opóźnień. Ponadto słuchawki oferują wszechstronną kompatybilność z wieloma platformami, w tym PC, PS5, PS4 i Nintendo Switch. Dzięki dołączonemu bezprzewodowemu kluczowi USB-C i adapterowi USB-A, gracze mogą bez problemu podłączyć zestaw słuchawkowy do preferowanej platformy.

Dostępność

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier HyperX Cloud III będzie dostępny w sieci sklepów detalicznych i internetowych HyperX oraz w sklepie HyperX w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 EUR – cena PLN zostanie podana niebawem.


Zobacz również: Apple AirPods 3 w TURBO niskiej cenie!

Źródło i zdjęcia: informacja prasowa

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?