JBL Bar 2.0 MK2 i JBL Bar 2.1 MK2 – co oferują nowe soundbary?

Potężne brzmienie, głęboki bas i wyjątkowy design. Nowe soundbary JBL Bar 2.0 All-In-One MK2 i JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 zachwycają i odmienią każdy salon.

JBL Bar 2.0 All-In-One MK2 to potężne brzmienie, kompaktowa konstrukcja i wyjątkowy design! Nowy wymiar immersji w trakcie oglądania filmów, wydarzeń sportowych czy koncertów. Ten prosty w obsłudze soundbar łączy się z telewizorem kablem HDMI lub optycznym i od razu pozwala w pełni korzystać z profesjonalnego dźwięku JBL. Wbudowana funkcja Bluetooth ułatwia strumieniowanie muzyki ze smartfona lub tabletu. Dolby Digital, JBL Surround Sound oraz tryb inteligentnego dźwięku zapewniają niezwykłe audio w każdym czasie, niezależnie od wybranej zawartości multimedialnej. Wystarczy podłączyć soundbar, włączyć zasilanie i otoczyć się unikalnym dźwiękiem JBL.

Z kolei Soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 zamieni dowolny salon w kino lub stadion sportowy! Może sprawiać wrażenie kompaktowego, ale zapewnia 300 Watt niesamowitego dźwięku sygnowanego przez JBL. Z telewizorem łączy się za pomocą jednego kabla optycznego lub HDMI. Podłączenie JBL Surround Sound nie może być już prostsze. Pozwala również przesyłać muzykę z telefonu dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth. Dolby Digital i JBL Surround Sound wniosą do każdego domu prawdziwie kinowe wrażenia, sprawiając, że wszystko, co się ogląda lub słucha, staje się bardziej epickie, porywające i mocniejsze. Oglądane filmy i słuchana muzyka jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze! System JBL Surround Sound otacza dźwiękiem i natychmiast ożywia domową rozrywkę.

Sugerowane ceny detaliczne:

JBL Bar 2.0 All-In-One MK2 => 939 zł

JBL Bar 2.1 Deep Bass MK2 => 1799 zł

Zobacz również: Valorant otrzyma nowego agenta – poznajcie Harbor!

Źródło: informacja prasowa

Redaktor

Fan technologii, gier i F1. Znajdziecie mnie głównie w działach Moto, Gaming i Testy Sprzętu
Kontakt: b.ostrowski@tech-room.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?