Phantom Abyss od Devolver Digital opanowuje GeForce NOW. Plus 17 kolejnych gier w usłudze

Firma NVIDIA poinformowała, że biblioteka GeForce NOW powiększa się w tym tygodniu o 17 tytułów. Znalazła się wśród nich debiutująca w tym tygodniu na Steam gra akcji Saints Row: The Third Remastered, która powraca także do usługi w wersji z platformy Epic Games Store.

Najważniejszą wiadomością tego tygodnia jest jednak zapowiedź Phantom Abyss, nowej gry od Devolver Digital oraz Team WIBY. Ukaże się ona na PC latem tego roku i będzie od dnia premiery dostępna dla użytkowników GeForce NOW.

Devolver i Team WIBY przygotowują fascynującą wieloosobową rozgrywkę, która umieści graczy w losowo generowanych świątyniach i postawi przed nimi zadanie zdobycia reliktów ukrytych w naszpikowanych niebezpieczeństwami komnatach.

Phantom Abyss i GeForce NOW idealnie do siebie pasują,” powiedział Josh Sanderson, główny programista w Team WIBY. „Nie możemy się doczekać dnia, gdy gracze zgłębią każdy loch w grze. Wszyscy poszukiwacze przygód będą mogli przesyłać rozgrywkę strumieniowo z chmury, nawet jeśli ich komputer nie nadaje się do współczesnych gier.”

Gry dostępne w GeForce NOW od tego tygodnia:

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?