Samsung Galaxy S20 FE jako prezent przy zakupie AGD

Coraz częściej wybieramy urządzenia smart AGD, które zapewniają intuicyjną obsługę i sprawiają, że obowiązki domowe stają się łatwiejsze i wygodniejsze. Z myślą o wygodzie użytkownika, smart urządzenia AGD od Samsung rekomendują spersonalizowane ustawienia, komunikują się ze sobą, a także umożliwia zdalną obsługę za pomocą smartfona. Takie są najnowsze pralki i suszarki Samsung, dzięki którym pranie i suszenie ubrań jest szybkie, proste i skuteczne, a obsługa intuicyjna.

Zestaw pralka i suszarka ze smartfonem w prezencie:

  • Promocja obejmuje wybrane modele z nowej linii pralek i suszarek Samsung AI Control*
  • Prezentem przy zakupie wybranego zestawu pralka + suszarka jest smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51 (model telefonu zależy od modeli pralki i suszarki w zestawie).
  • Promocja obowiązuje do 28 lutego 2021 roku lub do wyczerpania czy puli nagród.

Pralka, pralko-suszarka lub suszarka z praktycznym koszem w prezencie:

  • Promocja obejmuje wybrane modele pralek, pralko-suszarek i suszarek Samsung z linii AI Control*
  • Prezentem przy zakupie wybranego urządzenia jest kosz Brabantia, który umożliwia wygodne przechowywanie odzieży, pościeli oraz tekstyliów domowych przeznaczonych do prania
  • Promocja trwa do 31 stycznia 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Skorzystaj z promocji – odbierz prezenty!

Planuj i zarządzaj obowiązkami domowymi w dobrym stylu. Teraz przy zakupie wybranego zestawu złożonego z pralki i suszarki Samsung odbierzesz wyjątkowy prezent – smartfon Galaxy S20 FE lub Galaxy A51.

Aby wziąć udział w promocji należy kupić zestaw urządzeń objętych promocją, zostawić opinię na temat urządzeń na www.samsung.pl, stronie sklepu, w którym zestaw został kupiony lub na stronie porównywarki cenowej z hasztagiem #zestawdobrzepołaczony i zarejestrować w ciągu 14 dni od dokonania transakcji. Promocja trwa do 28.02.2021 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Przy zakupie pralki, pralko-suszarki lub suszarki Samsung w okresie promocyjnym otrzymasz w prezencie praktyczny i elegancki kosz holenderskiej marki Brabantia . Zostaw recenzję o zakupionym produkcie (z hasztagiem #Wnajlepszymporządku) na www.samsung.pl, stronie sklepu lub na stronie porównywarki cenowejOstatnim krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie opinia-wnajlepszymporzadku.pl w terminie 14 dni od daty zakupu. Promocja trwa do 31.01.2021 roku lub do wyczerpania zapasów/czy puli nagród?.

*Szczegółowe informacje na temat promocji, regulamin oraz lista modeli biorących udział w promocji dostępne są na stronach:

Promocja ze smartfonem: https://www.samsung.com/pl/campaign/pralka-i-suszarka/

Promocja z koszem na pranie: https://www.samsung.com/pl/campaign/pralki-opinie/

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?