Projektor The Freestyle w atrakcyjnej promocji z powerbankiem

Projektor The Freestyle to mobilne centrum rozrywki, które sprawdzi się w każdym domu i poza nim. Ten niewielki i przenośny projektor wyświetla obraz o przekątnej do 100 cali – na ścianie czy na suficie. W ramach promocji wraz z The Freestyle można teraz otrzymać dedykowany powerbank, który pozwoli korzystać z Freestyle na żaglach czy w namiocie.

Przenośny projektor The Freestyle reprezentuje nową kategorię produktów i znosi kolejne bariery domowej rozrywki. Salon, sypialnia, kuchnia czy górskie schronisko, kamper to naturalne otoczenie dla tego mobilnego urządzenia. Wystarczy ustawić, włączyć, aby od razu przenieść się do filmowego świata[1]. Teraz w ramach promocji, wraz z projektorem The Freestyle można otrzymać dedykowany powerbank. Dzięki temu rozrywka nie będzie potrzebować gniazdka z prądem.

The Freestyle wyświetla obraz do 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji. Wystarczy go włączyć, a reszta zadzieje się sama. Na Automatyczne Dostosowanie Obrazu składa się szereg funkcji i technologii, takich jak Autokorekta Efektu Trapezu, Automatyczne Wyostrzenie, czyli dopasowanie obrazu do koloru i rodzaju powierzchni, a także Automatyczne Poziomowanie.

Obrotowy Design umożliwia rotację obrazu do 180°, co daje wiele nowych zastosowań i pozwala przenieść jakościową rozrywkę poza ściany salonu na sufit czy nawet poza mieszkanie. Projektor waży zaledwie 830 g, dzięki czemu z powodzeniem można go zabierać ze sobą w każdą podróż.

Oferowany w ramach promocji The Freestyle Powerbank pozwala oglądać filmy w podróży nawet przez 3 godziny, dzięki dużej pojemności 32 000 mAh/3,6 V[2]. Co więcej, przy pomocy powerbanka można także naładować smartfon – również w trakcie działania projektora.

Jak skorzystać z promocji?

Kupując w wybranych sieciach sprzedaży projektor The Freestyle w okresie od 14 listopada do 31 grudnia 2022 roku można otrzymać dedykowany powerbank w prezencie.

Następnie należy zostawić opinię o zakupionym produkcie na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie przeglądarki cenowej. Opinia powinna zawierać min. 250 znaków, ocenę w skali od 1 do 5 oraz hasztag #PromocjaTheFreestyleSamsung. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, które przydadzą się do późniejszej rejestracji.

W następnym kroku, należy dokonać rejestracji na dedykowanej stronie: www.promocjathefreestyle.samsung.pl w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza należy dołączyć skan dowodu zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie, a także numer dowodu zakupu. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, powerbank zostanie przesłany na wskazany w formularzu rejestracji adres.

Promocyjne projektory są dostępne w salonach Samsung Brand Store na stronie Samsung.com, a także w sieciach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, X-Kom,  Audio Color oraz u operatorów Orange, Plus, T-Mobile i Play.

Promocja trwa od 14 listopada 2022 do 31 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.  Szczegółowe informacje o promocji dostępne są w regulaminie na stronie: www.promocjathefreestyle.samsung.pl.

[1] Wymaga zasilania przez kabel USB C lub powerbanka o mocy min. 50W (20V) w standardzie USB Power Delivery (USB-PD).

[2] Czas użytkowania baterii może się różnić w zależności od wyświetlanej zawartości i częstotliwości użytkowania. Powerbank do The Freestyle wytrzymuje do 3 godzin (norma IEC62087), gdy podłączony jest tylko The Freestyle.

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?