Nissan 400Z – nowe wycieki zdradziły produkcyjną wersję!

To prawie na pewno produkcyjny Nissan 400Z uchwycony na wideo i na zdjęciach jednego z pracowników – opublikowany w poniedziałek na forum 400Z Club. Według osoby, która kręciła film, Nissan wysłał kilka samochodów do Los Angeles; jeden z automatyczną skrzynią biegów i jeden z ręczną skrzynią biegów. Niezależnie od tego, ten samochód wygląda bardzo podobnie do samochodu koncepcyjnego Z Proto i to bardzo dobrze.

Wnętrze 400Z wygląda zasadniczo identycznie jak Z Proto, które widzieliśmy wcześniej, z wyjątkiem masywnej automatycznej skrzyni biegów w tym samochodzie. Wygląda na to, że deska rozdzielcza Nissana  całkowicie pasuje do klimatu ostatnich modeli. Zestaw wskaźników pozostaje w całości cyfrowy, a duży ekran znajduje się na środkowym tunelu, a pod nim znajdują się trzy fizyczne tarcze.

Nissan nie potwierdził, kiedy planuje wypuszczenie swojego nowego sportowego modelu, ale wszystko wskazuje o na to, że będzie to w przyszłym roku. W najlepszym przypadku może się to zdarzyć jeszcze w tym roku.

Źródło:cnet

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?