REKLAMA

Nowe bezprzewodowe słuchawki na energię słoneczną!

Kiedyś mieliśmy słuchawki na kablu, potem powstała rewolucja słuchawek bezprzewodowych. Obecnie mamy modę na słuchawki podobne do AirPodsów, natomiast technologia idzie do przodu. Zapowiedziano słuchawki, które ładuje się poprzez energię słoneczną.

REKLAMA

Jestem jedną z tych osób, które nie potrafią przeżyć dnia bez muzyki. Gdziekolwiek nie wyjdę muszę mieć przy sobie słuchawki. Wygodą bezprzewodowych słuchawek jest to, że nie plączą nam się. Także możemy mieć pewność, że nie zerwie nam się kabel. Natomiast najgorszym uczuciem jest gdy wyjdziemy z domu i zapomnimy naładować naszych słuchawek. Tutaj przychodzi Urbanista ze swoim nowym urządzeniem.

Zobacz również: Mercedes EQS – mamy pierwsze oficjalne zdjęcia i trailer

Firma zazwyczaj produkuje słuchawki w średnim przedziale cenowym, natomiast teraz robi krok na przód, którego nie podjęła się konkurencja. Przed nami Urbanista Los Angeles! Urządzenie to może działać praktycznie wiecznie, gdyż będzie ładowane poprzez światło naturalne, jak i sztuczne. Dodatkowo mają posiadać redukcję szumów.

Niestety nie wszystko jest idealne. Według producenta słuchawki podczas wyjścia w słoneczny dzień, działają przez trzy godziny, natomiast w pochmurny dwie. Jeśli chodzi o światło sztuczne, dobrze oświetlone pomieszczenie pozwala nam z nich korzystać. Słuchawki mają w sobie akumulator o pojemności 750 mAh.

Co z ceną w takim razie? Urbanista Los Angeles mają kosztować 169 funtów, czyli dość dużo. Nie ma co się dziwić, bo jednak są to słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów, które mają możliwość ładowania słonecznego czyli kolejny krok w przyszłość!

źródło: antyweb.pl

REKLAMA
Author avatar

Redaktor

Fan muzyki, Marvela i marki Apple. Piszę również na MoviesRoom.pl. Zbieram komiksy i płyty winylowe.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo