Nowe słuchawki Bang & Olufsen HX zapewniają 35 godzin pracy na baterii

Najnowsze słuchawki Bang & Olufsen to Beoplay HX. Są nauszne, mają redukcję szumów i zapewniają aż 35 godzin pracy na baterii. Słuchawki wprowadzane zostały dziś na rynek w kolorze czarnym za 499 EUR i pod koniec kwietnia pojawi się model w kolorze białym, a w maju pojawi się wersja biało-brązowa.

Kosztujący 499 EUR Beoplay HX należą do droższych dostępnych bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów na rynku. Poprzednie słuchawki Beoplay H9 kosztują dokładnie tyle samo. Trzydzieści pięć godzin pracy na baterii przewyższa prawie wszystkich konkurentów (i wzrasta do 40 godzin, jeśli wyłączysz ANC). AirPods Max za 549 USD są oceniane na zaledwie 20 godzin z włączonym ANC, podczas gdy nasz najlepszy model Sony WH-1000XM4 o wartości 350 USD może trwać do 30 godzin. Inne, takie jak Sennheiser Momentum 3 Wireless lub Shure Aonic, mają odpowiednio 16 godzin i 20 godzin.

Oprócz żywotności baterii, inną rzeczą, którą dostajesz za 499 USD, jest jakość wykonania. Nauszniki słuchawek Beoplay HX są wykonane ze skóry jagnięcej z wnętrzem z pianki z pamięcią kształtu, a pałąk wykonany jest ze skóry bydlęcej i dzianiny. Same nauszniki mają aluminiowy dysk otoczony plastikową obudową z recyklingu, a suwaki ramion są również aluminiowe.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo