REKLAMA

Nowy Fiat 500 – zdobywaj krypto walutę za jazdę eko!

Spójrzmy prawdzie w oczy; jeśli nie zainwestowałeś jeszcze w krypto walutę, prawdopodobnie już przegapiłeś okazję. Chyba że jesteś Europejczykiem i kupisz zupełnie nowego Fiata 500.

Firma macierzysta Fiata, Stellantis, ogłosiła we wtorek nową promocję, która nagrodzi kierowców 500e krypto walutą o nazwie KiriCoin za jazdę z myślą o zrównoważonym rozwoju w tempie około jednego KiriCoina na kilometr. Całość obsługiwana jest przez aplikację Fiata i pozwala kierowcom sprawdzić ich „eco: Score”, a także liczbę zgromadzonych KiriCoinów.

REKLAMA

Oto haczyk: zdobyte KiriCoin można wydać tylko na specjalnym rynku, który obecnie wydaje się oferować tylko kilka opcji kart podarunkowych z miejsc takich jak GelatoArts, Staiy, Supernovas i oczywiście Mopar. To oczywiście może się rozwinąć w przyszłości, ale kto wie, o ile? Na pokładzie są też inne korzyści dla kierowców o najwyższych wynikach eco: Wyniki – obejmują one kupony na towary i usługi takich firm jak Amazon, Apple, Netflix i Spotify. Oczywiście ta promocja dotyczy tylko Europy, ponieważ KiriCoin jest obecnie dostępny tylko w 13 krajach europejskich.

Źródło: cnet

REKLAMA

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo