REKLAMA

NVIDIA Studio pomaga walczyć ze strachem

Fabian&Fred to niezależne studio założone przez Fabiana Driehosta i Frédérica Schulda, znane z kreatywnych filmów poruszających ważne tematy społeczne i kulturowe. Ich krótkometrażowa animacja Nie boję się! inspirowana jest wspomnieniami z dzieciństwa i powstała z użyciem karty graficznej GeForce RTX 3090 oraz akcelerowanych przez nią aplikacji Adobe Creative Cloud, Blender i DaVinci Resolve.

Dziecięce postacie zostały przygotowane i ożywione w Adobe Animate. W ten sposób powstała Vanja, mała dziewczynka, która odkrywa, że bycie odważnym oznacza stawianie czoła własnym lękom. Praca studia została znacznie skrócona dzięki akceleracji GPU, co pokazuje, że potężne karty graficzne mogą przyspieszyć nie tylko najtrudniejsze i złożone procesy, ale także mniejsze projekty.

REKLAMA

REKLAMA

Teraz, dzięki nowym kartom GeForce RTX z serii 40, twórcy tacy jak Fabian&Fred mogą wykorzystać podwójne enkodery firmy NVIDIA, aby skrócić czas eksportu plików prawie o połowę.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule na stronie https://blogs.nvidia.com/blog/2022/12/13/in-the-nvidia-studio-december-13/.

REKLAMA
Author avatar

Zastępca redaktora naczelnego
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

REKLAMA

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo