Oculus Quest otrzyma bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe Air Link

Właściciele oryginalnego Oculus Quest otrzymają możliwość bezprzewodowego przesyłania strumieniowego ze swoich komputerów do zestawów słuchawkowych, korzystając z systemu Air Link, który jest dostępny dla właścicieli Quest 2 od kilku miesięcy. Kiedy funkcja została pierwotnie ogłoszona, pytaniem otwartym było, kiedy otrzyma ją zestaw słuchawkowy pierwszej generacji (lub czy w ogóle to zrobi), ale pod postem o aktualizacji v30 dla Quest, Mark Zuckerberg powiedział, że Air Link będzie wkrótce.”

W samym poście pokazuje również, że może korzystać z wielu okien do wielozadaniowości w Oculus Home, który działa jak środowisko wirtualne. Na filmie otwiera trzy okna jednocześnie, tworząc środowisko podobne do siedzenia przed trzema zakrzywionymi monitorami.

W tej chwili Facebook nie powiedział, kiedy pojawi się aktualizacja v30. Firma powiedziała, że ​​nie ma nic do dodania do wpisu Marka, gdy poproszono go o komentarz na temat daty premiery, i nie powiedziała, czy Air Link dla oryginalnego Questa zostanie uwzględniony w wydaniu v30, czy w innej przyszłej aktualizacji.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?