Philips Hue otrzymuje nową aplikację przebudowaną „od podstaw”

Aplikacja Philips Hue otrzyma w czwartek dużą aktualizację. Zespół Signify, który produkuje światła Hue, przebudował aplikację „od podstaw”, aby była łatwiejsza w użyciu. Nowa wersja wygląda w większości tak samo jak istniejąca aplikacja, ale ma poprawki na krawędziach, aby szybciej uzyskać dostęp do różnych elementów sterujących.

Jedną z większych zmian jest szybszy dostęp do sterowania w pomieszczeniu. Teraz, po dotknięciu pokoju lub strefy, aplikacja zaprezentuje siatkę wszystkich dostępnych świateł i wstępnie ustawionych scen, dzięki czemu można je od razu znaleźć. W poprzedniej wersji trzeba było przełączać się między różnymi zakładkami, w których łatwo było się zgubić.

Będziesz także mógł dodawać nowe światła z zakładki Pokój – nie tylko z menu Ustawienia – a jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem z wieloma mostkami Hue, aplikacja pozwoli Ci przełączać się między nimi za pomocą przycisku na głównym ekran.

Nowa aplikacja zostanie uruchomiona w czwartek na iOS i Androida. Signify mówi, że pod koniec tego lata pojawi się aktualizacja wprowadzająca „dynamiczne sceny”, które umożliwiają przełączanie świateł w różnych kolorach w czasie.

Źródło: theverge

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt:
d.nowak@tech-room.pl
tel. 530 313 100

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Rozrywka

Wejdź do świata filmów i seriali na: Movies Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?